İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Paypal ipn kullanımı hakkında...

BabaPanter

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar,
Paypal ipn, Paypal sayfasına uğramadan direk kredi kartından ödeme yapmak için mi kullanılıyor?
Eğer öyle bişeyse kullanıldığı takdirde aylık sabit bir ücreti varmıdır?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Paypal IPN, birisi odeme yaptiginda senin belirleyecegin bir programa veri yollayip seni bilgilendiren hadisedir. Para tamam, dudugu aninda caldirabilirsin diye mesaj verir. Otomatik hosting hesabi acma vb.

Senin dedigin siteye girmeden kredi karti olayi Website Payments Pro, ki Turkiye'de kullanilamiyor, sadece US.

simple

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hortlatmış gibi olduk ama yeni konu açmak istemedim. Dönen veri ne şekilde geliyor. Paypal, işlem tamamlandığında yönlendirdiği sayfaya herhangi bir veri post etmiyor. Benim ürün ve kullanıcı bilgisini almam gerekiyor. Bu bilgileri paypala gönderiyorum ama paypaldan tekrar dönüş yapıldığında aynı bilgileri almam için ayar falan mı yapmam gerekiyor paypal hesabında.

Kolay gelsin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5