İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

paypal kabul eden alışveriş siteleri var mı?

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
türkiyede aışveriş için yok sanırım

bi ara niyetlendik bilgisayar sitesi açalım paypalle ödeme alalım diye baktık paypal çok fazla soru sorup belge istiyor vazgeçtik

MéDicLiFé

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Girdim baktım + acı bir tabloyla karşılaştım. Paypal ülkeler arasına Türkiye'yi almamış...

Aziz Nesin sevdiğim bir karakterdir... Güzel ülkemin, güzel insanları hakkında da güzel sözlerini bulabiliriz kısa bir aramadan sonra... Adam bilge biri gerçektende ve söylediği bir çok söz doğruluk ve tutarlılık bakımından atasözü niteliğinde desek yeridir.

Bende paypala dadandım bu aralar... Ama en kısa sürede bırakacağım.

Sizede tavsiyem bir tane American Express alın anlaşmalı bir bankadan bir çok uluslar arası geçerliğide çok fazla. En azından daha az komisyon öderiz + biraz daha saygı görürüz.

pilawci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
...

Paypal kabul eden bu kadar az site var da bu paypaldan para bozdurmak siteyenlere paralar nerden geliyor cok ilginc? :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5