İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PAYPAL KREDI KARTI BILGISI

emerev

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar paypal ile bir ödeme yapmam gerekiyor. İlk defa paypal kullanıcam. Yalnız şöyle bir durum var ki paypala girdiğim kredi kartı bilgilerimden sonra ( kart bilgilerimi paypala vermekten çekinmiyorum zaten pek bir limit yok :) )
Ödeme yapıcam ama kredikartı bilgileri ekleme kısmında şöyle bir bölümde takıldım:

Enter Expanded Use Number
--------------------------------------------------------------------------
When you began enrollment in PayPal's Expanded Use Program, we charged a $1.95 USD fee to your card.

Please check your credit card statement (monthly transaction history) online or when it arrives in the mail from the credit card issuer. On this statement, you will see a $1.95 USD charge from PayPal. Next to this charge you will see the 4-digit Expanded Use Number, which can be found directly before the word PAYPAL. Note that it may take 3-4 working days for the number to appear on your statement.

Please enter your unique Expanded Use Number below:
Credit Card *** ** *** ** ****
Expanded Use Number= _ _ _ _

After you successfully enter your Expanded Use Number, we will give you a $1.95 USD bonus on the first PayPal payment you send.

---------------

Bu bölümde benden istediği nedir arkadaşlar :) Ben bir türlü çözemedim.

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
senden 1,95 $ çekicekler

bu işlemi yaptığında extrende 1,95 $ çekilen paranın yanında 4 haneli 1 kod vericek ve o kodu alıp paypal hesabını verify ediceksin...

genelde herkez kredi kartını paypala işletir ve hesabını verify yapar bir sorun çıkmaz merak etme...

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kartından 1.95$ çekecekler ama extredeki şifreyi paypala girince onu tekrar paypal hesabına yatıracaklar.

emerev

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim hemen ödeme yapmam gerekiyor. Ekstreyi beklemeden birşeyler yapamaz mıyım ?

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kullandığı bankanın internet şubesi varsa gir internet bankacılığından kredi kartı işlemleri kısmından bakıver...

yada banka telefon destek hattını meşgul et durumu anlat çekilen 1,95 $ ın yanındaki 4 haneli kodu örenmem gerekiyor de yardımcı olsunlar...

bundan başkada alternatif kalmadı zaten :) kolay gelsin...

BrokenPromises

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Expuse number'in ödeme hareketlerinde gözükmesi 3-4gün alıyor yani online bankacılık pek bir işe yaramıyor. Türkiye hariç diğer avrupa ülkelerinde Unverified hesaplar bile 250 Euro kadar para gönderebiliyorlar fakat türk kullanıcılar gelen parayı almak için bile kredi kartı eklemek zorundalar:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5