İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Paypal: Kredi Kartına Para Çekme - Türkiye

karaLi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kredi kartınızda borcunuz varsa ve her ay asgari limiti ödeyen biriyseniz bu pekk iyi bir yöntem olmaz. direk kredi kartınızdaki borcunuzdan düşülür. Ama sanalkart kullanıyorsanız bence çok güzel bir olay.

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
sonuç olarak artık kredi kartlarımıza alabiliyormuyuz paramızı ?

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Valla ufak bir meblağ vardı paypalımda onu hemen kredi kartıma istedim, Her ay kredi kartı ile epey alışverişi olan birisiyim taksitler şunlar bunlar var, Benim gibi kredi kartı kullananlar için çok iyi birşey. Bu haber gerçekten çok güzel.

tulas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dostlar bence kredi kartınız artı limite bile geçse para çektiğiniz zaman nakit çekim ücreti ödersiniz, bununla birlikte para çekimden dolayı kredi kartına borçlanmadığınız için faiz ödemezsiniz.bu benim düşümcem doğrusunu bankadan öğrenmek gerekli.

sunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selam.yaw ben master kartimi ekliyemedim soyle bi uyari veriyo

This withdrawal cannot be completed because your card issuer does not allow withdrawals to this card. To withdraw funds from your PayPal account to a credit, debit, or prepaid card, add a different card with a Visa or MasterCard logo

anladigim su bu kartla cekim yapamassiniz,master yada visa logolu kart kullanin.iyide benim kart zaten mastercard.iki kartimda isin aksi tarafi master.

siz visa mi eklediniz,gidip visa kredi kartimi alsam napsam.

soundofvtec

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kredi kartınıza biri para geçerse ve siz gidip atm den "+" olan bakiyeyi çekerseniz "nakim çekim işlemi" ücreti ödersiniz ki tavsiye etmem

kartınıza para geldiğinde şubeye gidip direk elden çekebilirsiniz veya telefon açıp sizi bi şubeye yönlendirirler çekersiniz gene elden

master06

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Herkese iyi akşamlar

Ayın 28 inde akşam çektiğim ve paypalden 49.47ytl olarak çıkan param bugün akşam itibariyle visa kart hesabıma 48.48ytl olarak yattı. Yani 4 gün içinde hesabıma geçti.

İyi Çalışmlar,
Mustafa

sunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar master card ekleyebilen oldumu,ben ekliyemiyorumda withdraw denen kisma,

MadLuck

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim kartım da master :( olmaz mı acaba hiç mastercard ile deneyen yokmu ?

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya arkadaslar yanlıs anlamayında 3-4 sene oncesınde herkes parasını mastercarda cekıyordu bahıs sıtelerınde ondan sonra ortadan bır kayboldu mastercard sanırım oyle bır engellemeye gıttı ve sadece visa kaldı yanı anlıcagınız bence artık mastercard a para yatırılamıyacak ama kesın degıl

K

Kayıtsız Üye

Misafir
böyle birşey bulamadım

kardeş bende dediğin işlemleri yapmak istedim ama öyle bişey yok
Transfer funds to your bank account seçeneğine tıkladım
country : united states diyor ve değişmiyor
sen nasıl yaptın anlamadım
hesabım premier

SakaryaLee

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
PayPal Introduces New International Withdrawal Functionality...

The new functionality is available in: Argentina, Brazil, Bulgaria, Chile, Cyprus, Estonia, Gibraltar, Iceland, Indonesia, India, Israel, Italy, Latvia, Lichtenstein, Lithuania, Luxembourg, Malaysia, Malta, Philippines, Romania, San Marino, Slovakia, Slovenia, Turkey, UAE, and Uruguay.

Each withdrawal cost $5 USD. Minimum withdrawal amount is $10 USD (check other currency limits). Maximum withdrawal amount per day is $500 USD. The processing time takes 5-7 business days.

komisyoncularin isi burada biter :)

sunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Maximum withdrawal amount per day is $500 USD. The processing time takes 5-7 business days.

maximum gunluk transfer limiti 500 dolarmis.

K

Kayıtsız Üye

Misafir
Arkadaşlar selamlar,

Kredi kartı yerine debit karta çeksek de direkt hesaba girse, öyle olmuyor mu?

Paypal benim master debit/ATM kartımı kabul etmedi...

Bu işi böyle yapabilen var mı acaba?

Kredi kartına para indirmek bana uymuyor zira ben paypal'den ayda 1000-1500dolarlık mal satıyorum ve kredi kartımda + ya geçmesinin bir espirisi yok, o kadar büyük harcama yapmıyorum kartla zaten. O para bana nakit lazım. :)

Şimdiye kadar ABD'deki bir arkadaşın banka hesabına para indiriyorduk, o da bana swift yapıyordu ama masraf çok oluyordu. Bir de artık onu uğraştırmak veya ona bağlı olmak istemiyorum, adamın bir sorunu çıksa 15 gün nete giremese benim param 15 gün bekliyor.

Burda 5 dolara kaç para varsa çekmek mümkün. Ama bunu debit kart'a nasıl yapacağız? :)

Garanti Bankasının ATM kartı var MAESTRO logolu, onu mastercard olarak kaydetmeyi denedim ama en baştan kaydedemedi...

Bir yardımcı olursanız minnettar olurum,

Selamlar, saygılar.

K

Kayıtsız Üye 2

Misafir
Malezya'daki Kullanıcılar VISA Maestro logolu ATM kartlariyla kayit olup paralarını hesaplarına cekebiliyorlarmış. Benimde var VISA Maestro logolu ATM kartım var ancak Paypal kabul etmedi ne yazikki...

K

Kayıtsız Üye 2

Misafir
Pardon VISA electron demek istedim. VISA Electron olan ATM kartlarını kabul etmedi Paypal. Düzeltiyorum.

tulas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dostlar bu olayı bende denedim.paypal da ytl kuru düşük arkadaşlar buna dikkat edin.garantide 1 usd=1.184ytl iken paypalda 1usd=1.551ytl idi yani büyük miktarla epey farkeder.5$ dediği masrafıda fazla 7,60ytl olarak alıyor.

K

Kayıtsız Üye

Misafir
tşk

paylaştıgınız bilgi cok güzel fakat ben ''Transfer funds to your bank account'' bölümünü tıkladıgımda country de united states yazıo we bunu turkey yapamıorum. yardımcı olursanız sevinirim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi