İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

paypal limited hesaplar

U

uzaymerkezicom

Misafir
paypalda limited olan hesaplar 180 gün bekleme süresinden sonra otomatik açılıyor mu? Mutlaka herhangi bir belge veya işlem yapmaya gerek var mı? Hiç bir işlem yapmazsan en kötü ne olabilir.
Bu konuda tecrübesi olan arkadaşlar paylaşırlarsa güzel olur.

protos78

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
paypalda limited olan hesaplar 180 gün bekleme süresinden sonra otomatik açılıyor mu? Mutlaka herhangi bir belge veya işlem yapmaya gerek var mı? Hiç bir işlem yapmazsan en kötü ne olabilir.
Bu konuda tecrübesi olan arkadaşlar paylaşırlarsa güzel olur.

Otomatik acilmaz... Resolution Centerin altinda Account Overview vardir... Orada "Click to resolve" a tiklayip, ne istediklerine bakacaksin...

Uurz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
istedikleri sey kredi kartini girmen ve adres kimlik bilgilerini dogrulayici belgeleri fax cekmen. Kimisi 180 günden fazla parayi tutamazlar diyor acilir diyor kimisi 180 günden sonra aciyorlar ama tekrar kapatip bi 180 günlük daha perioda sokuyorlar diyor max 180 gün block koyabildekleri icin heralde sartlarina göre. Ama en iyisi eger bilgilerin dogru ise gerekli faxlari cek eger dogru degilse bekle.
Sunu yapabilirsin gelen paralari geri gönderebilirsin en azindan paypal in blockundan kurtarirsin.

U

uzaymerkezicom

Misafir
belgeler doğru ama bi türlü faxı gönderemedim. Sanal kartla açıldığı için banka screenhsotu kimlik fotokopisi ve durumu izah eden bir yazı ekledim.

Şu numara bi türlü düşmüyor malesef 20 sefer denedim çeşitli saatlerde hiç düşmedi düşüren varsa nerden düşürmüş il ve yer bildirsin lütfen
0014025375731

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
moneybookers ile fax gönderebilirsin, bırak onlar düşürmeye uğraşsın numarayı :D

masques

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
daha önce bir arkadaşımın başına gelmişti.Kimlik adres vs bilgilerini istediler, arkadaşta gönderdi ve düzeldi 1 hafta gibi bir sürede

U

uzaymerkezicom

Misafir
sabah erken denedim telefon düştü, faxı gönderebildim düşüremeyenlerin bilgisine.

Ayrıca uyuz nickli arkadaş şu notu yollamış ö.m. bilmeyenler için
---------------------------------------
www.moneybookers.com paypal gibi bir internet bankacılık hizmeti. bu hizmetin yanısıra faks ve sms gönderimi gibi hizmetler de veriyor. bilgisayarında hazırladığın bir pdf i yükleyip fakslatabiliyorsun dünyada istediğin her numaraya. küçük bir ücret karşılığı tabi.
---------------------------------------

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
arkadaşlar bu Resolution Centerin altinda Account Overview bu insanlar ne yazmamızı istiyor onu çözemedim ben türküm bu arada:D

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
evet arkadaşlar bu konudaki tecrübeleriniz yokmu hiçbirinizin..
kaç günde onaylanır işlemim??

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
arkadaşlar şimdi ne diyorlar anlamadım dökümanlarınızı aldık diyor ama hesabıma bakıyorum limit kalkmamış.ne yapmam gerekir :
capture1vm8.jpg

capture2mz1.jpg

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
evet arkadaşlar 1hafta bekledikten sonra paypal bana gene bir yazı göndermiş.şimdi ben bunları ne yapayım adamlar bir türlü limiti kaldırmıyor..birde bu eklediğim visa electron kardeşimin adına idi oradanmı sorun çıkarıyorlar sizce..

Request for Additional Information on Case PP-190-411-361

Your account access limitation cannot be lifted at this time. We need more
information about your account before we can proceed with the appeal
process. Please complete the steps below so that we may review your
account further:

- Fax a copy of your monthly statement for the credit card ending in xx24.
The statement must show your name, address and account number exactly as
they appear in your PayPal account.

- Fax a copy of a current utility bill. The bill must show your name and
address exactly as they appear in your PayPal account.

In place of a utility bill, we will accept a copy of a cell phone bill,
insurance papers, doctor's bill or invoice, tuition statement, tax document
or any other official document that helps us verify your residency at the
address listed on your PayPal account.

If you are faxing information, you must use the cover page provided by
PayPal. The cover page contains information specific to you and using it
ensures that your documents are routed and handled in a timely manner. If
you no longer have a copy of the fax cover sheet, please fax the requested
documentation to 1-402-537-5731 Attn: Account Review Department. Please
notate your email address and the following case number when faxing the
documentation:

Case Number: PP-190-411-361

Sincerely,
Cameron
Account Review Department
PayPal, an eBay Company

E

Elen

Misafir
Sorun güvenlikten kaynaklanıyo adamlar senin o eklediğin kartla hesap sahibinin aynı olup olmadığını kesinleştirmek istiyor. Bunun için de senden;

- Fax a copy of your monthly statement for the credit card ending in xx24.
The statement must show your name, address and account number exactly as
they appear in your PayPal account.

- Fax a copy of a current utility bill. The bill must show your name and
address exactly as they appear in your PayPal account

Yani,
- xx24 ile biten kredi kartının Aylık ekstresini (üzerinde adın, adresin ve kartın numarası açık bi şekilde okunmalı ve bunlar paypal hesabındaki bilgilerinle birebir uyuşmalı)

- Paypal accountundaki isim ve adres ile aynı isim ve adrese düzenlenmiş herhangi bir fatura istiyorlar.

Birincisi, kartın senin adına olduğunu garantilemek
İkincisi ise senin sallama bi isim değil, yaşayan bi birey olduğunu görmek için istenmiş 2 belge :) Paypal resolution centerdaki fax cover sheet ile birlikte bu belgeleri fax.larsan 2-5 saat içinde paypal hesabını açarlar. Herkes mail attığı için Fax.ları daha hızlı işleme alıyorlar.

Umarım açıklayıcı olmuştur,
Hayırlı günler :)

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
yani kartın benim değil zaten kardeşime ait olduğunu söyledim.şimdi ne olacak.kartı sileyim o zaman..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5