İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Paypal Nakite Çevrilecektir....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Paypal ödemeleriniz nakite çevrilecek ve istediğiniz bankaya eft veya havale yapılacaktır.Komisyon oranı %10'dur.
İlgilenen arkadaşlar lütfen özelden mesaj yazsınlar, Msn üzerinden görüşelim.

C

coklenyez

Misafir
1000+ veya başka bir şekilde komisyonda indirim varmı?

bi miktar para varda eğer anlaşırsak senin üzerinden alabiliriz

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
coklenyez' Alıntı:
1000+ veya başka bir şekilde komisyonda indirim varmı?

bi miktar para varda eğer anlaşırsak senin üzerinden alabiliriz
Verdiğin rakama yakın, birisi ile görüşüyorum şuan.Bu kişiyle Anlaşamazsak/Anlaşırsak sana ö.m. atarım.

Dip Not: Şuan çıkıyorum, diğer arkadaşlar yarın (04 mayıs) akşamı saat 20:00 itibariyle msn'den ulaşabilirsiniz.İlgilenen arkadaşlara ö.m. yollanmıştır...

C

coklenyez

Misafir
ben bi 2400€ ya yakın bi para bozduracam istersen görüşelim

msn : cevap/@/hotmail.com

T

tahtakale

Misafir
Özelden bi teklif yolladım.Karar verirsen çok karlı bir anlaşma olacak :rolleyes:

Y

YaraMaZzz

Misafir
sormazsam meraktan çatlarım

paypal komisyoncusu arkadaşların diğer arkadaşlardan farkı ne? yani Türkiye'de değiller mi yoksa yurtdışı tanıdıkları falan mı var yoksa ne?

cepwap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Paypal bozdurmak isteyenler bana da özel mesaj yazabilirler, yalnız yüksek miktarları bozamayabilirim. Komisyon %9-10 civarıdır.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
YaraMaZzz' Alıntı:
sormazsam meraktan çatlarım

paypal komisyoncusu arkadaşların diğer arkadaşlardan farkı ne? yani Türkiye'de değiller mi yoksa yurtdışı tanıdıkları falan mı var yoksa ne?
bu arkadaşlar harcamalarını internette paypal aracılığı ile yapıyorlar. bu yüzden paypal kullanarak bir nebze de olsa karları oluyor.

Y

YaraMaZzz

Misafir
yani paypal'deki parayı komisyoncunun paypal adresine yolluyor diğer arkadaş sonra komisyoncu arkadaş da ayrı olarak (yani paypal'deki para değil;diğer arkadaşın komisyoncu arkadaşın paypal hesabına yatırdığı paraya karşılık olarak) onun banka hesabına para yatırıyor ve komisyonculuk işini yürüttüğü için yani paypal'e para kabul edip diğer arkadaşa nakit para sağladığı için kestiği %10 vs. komisyon ücreti kadar kar ediyor?

cepwap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ABD de olanların banka hesaplarına aktarma kolaylığı var.

Y

YaraMaZzz

Misafir
cepwap' Alıntı:
ABD de olanların banka hesaplarına aktarma kolaylığı var.

Australia, Austria, Belgium, Canada, Denmark, Finland, France, Germany, Greece, Hong Kong, Ireland, Italy, Japan, Korea, Mexico, the Netherlands, New Zealand, Norway, Portugal, Singapore, Spain, Sweden, Switzerland, Taiwan, United Kingdom or United States

bunların tümünün var..

xkare

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu konuda arkadaşlara verebiliceğin güvence nedir ? örn bu ay birkaç kişinin parasını nakite çeviricem diye 10 000 $ kaldırıp piyasadan kavbolma ihtimalin gözardı edilemez. Bunun güvenceside bana göre yok. Yada varsa paylaşabilirsin...

cepwap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
xkare' Alıntı:
Bu konuda arkadaşlara verebiliceğin güvence nedir ? örn bu ay birkaç kişinin parasını nakite çeviricem diye 10 000 $ kaldırıp piyasadan kavbolma ihtimalin gözardı edilemez. Bunun güvenceside bana göre yok. Yada varsa paylaşabilirsin...
Bana mı diyorsun?

T

tahtakale

Misafir
xkare' Alıntı:

Zamanında güvenli diye bankaya para yatıranlarıda gördük :rolleyes:

cepwap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu forumda uzun süredir paypal bozuluyor, daha hiç bir dalavereye şahit olmadım ya da söyleyen olmadı.

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar, bu ayki limitler dolmuştur.Güvenen veya güvenmeyen herkese teşekkür ederim.
Konu kapanmıştır.Konu ile ilgisi olmayan saçma sapan mesajlar silinmiştir.
Önümüzde ki ay limit durumuna göre, konu kaldığı yerden tekrar devam edecektir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5