İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

paypal nakite çevrilir

darXis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Paypaldaki $ € vb yabanci ulke paralariniz %15 komisyonla turklirasina cevrilip Turkiyedeki banka hesabiniza aktarilir.

;)

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Nasil bir teknoloji ile yapiyorsunuz ve limit var mi? 500-600 dolar yapabiliyor musunuz mesela bir seferde

L

LibRa

Misafir
Angelo Bir Seferde 40 bin $ yuzde 15 komisyonu ver :) direk cekim verim sana Ama Darxis Arkadasimiz Yaparsa o bilir Benim almanyada Sirket UZerine Acili paypal hesabım var mesela..!

darXis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Angelo' Alıntı:
Nasil bir teknoloji ile yapiyorsunuz ve limit var mi? 500-600 dolar yapabiliyor musunuz mesela bir seferde

oncelikle paypal hesabinizin verified olmasi gerekli, ardindan benim paypal hesabima aktarim yapilior ardindan bana vereceginiz TR'deki herhangi bir hesaba havale ya da eftnizi yapiorum.

%3 zaten paypal kesmekte aktarim sirasinda %12 de cok uygun diye dusunuyorum boyle bir islem icin.

limitim yok aksine limit artarsa benim i$ime gelir :)

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Paypalın kesecegi ucret bana ait diyelim. Veya para direk sizin Paypal hesabiniza yatsin. Ama %10'dan fazla veremem. Ayda ortalama 500 € geliyor. Bir seferligine degil, sürekli.
Yalniz 1 hafta sonra felan hersey belli olacak. Bu bahsettigim para sedo'dan geliyor. Gecen ayin kazancini Banka Hesabimiza istedik. Ayin 12'sinde Yollandi. Ancak henuz hesabimiza gelmemis.

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
LibRa' Alıntı:
Angelo Bir Seferde 40 bin $ yuzde 15 komisyonu ver :) direk cekim verim sana Ama Darxis Arkadasimiz Yaparsa o bilir Benim almanyada Sirket UZerine Acili paypal hesabım var mesela..!
Bu arada yazamadan edemedim.
Libra : Bankaya hesap acmak icin yasin tutuyormu ?

darXis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ARKaDaS' Alıntı:
Paypalın kesecegi ucret bana ait diyelim. Veya para direk sizin Paypal hesabiniza yatsin. Ama %10'dan fazla veremem. Ayda ortalama 500 € geliyor. Bir seferligine degil, sürekli.
Yalniz 1 hafta sonra felan hersey belli olacak. Bu bahsettigim para sedo'dan geliyor. Gecen ayin kazancini Banka Hesabimiza istedik. Ayin 12'sinde Yollandi. Ancak henuz hesabimiza gelmemis.

aylik 500 € nun altina dustugunde %12 olur. 500 ve ustu %10 kabulumdur.

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Okey. Bankayi bekleyelim bakalim ne olacak. Duruma göre gelecek ay sizinle calisabiliriz.

excoder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar, darXis'e tamamen güvenebilirsiniz, yüksek miktarda sayılabilecek bir miktar parayı hiç sorun olmadan hesabıma aldım. ister TL ister USD olarak alabiliyorsunuz. Gerçi bazen USD olmuyor ama olsun, usd zaten bu günlerde düşüşte :) paypal'daki parasını getirtmek isteyen ve "acaba güvenilir mi" diye düşünen arkadaşlar hiç düşünmeden darXis ile işlemlerini halledebilirler.

OguzKaganAslan

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
10
darxis e ben de kefilim... iyi adamdır... 5 senedir tanıyorum kendisini... e-kolay.net irc serverlarının yönetiminden beri... paypal olayım olduğunda ben de ona koşucam... :)

darXis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
OguzKaganAslan' Alıntı:
darxis e ben de kefilim... iyi adamdır... 5 senedir tanıyorum kendisini... e-kolay.net irc serverlarının yönetiminden beri... paypal olayım olduğunda ben de ona koşucam... :)

sağolasın Oğuzcum herdaim burdayım beklerim ;)

java

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Paypalinizi YTL ye çevirecekseniz güven çok önemli..
Daha önce bu işi yapmış arkadaşlar mevcut bunlardan biride darXis, Okan bey sizlere change konusunda sonsuz yardımcı olacaktır.
Ayrıca ReferXchange de paypal çevirisi yapıyor onada güvenebilirsiniz.

excoder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ReferXchange'i unuttum söylemeyi :) ona da sonuna kadar güvenebilirsiniz, iki arkadaşa da teşekkür ederiz.

L

LibRa

Misafir
Orjinal Mesaj Sahibi LibRa
Angelo Bir Seferde 40 bin $ yuzde 15 komisyonu ver direk cekim verim sana Ama Darxis Arkadasimiz Yaparsa o bilir Benim almanyada Sirket UZerine Acili paypal hesabım var mesela..!

@Arkadas
Sen giderken biz geliyorduk guzel kardesim sen hayatinda en fazla kac banka hesabına sahip oldun :) beklerim almanya dusseldorf Siepel&Spass Buyur gel O kadar Saglamsan madem :) Bilet Parani Gönderim istersen ?
@DarXis Guzel is yapiyor.. Tebrikler ARkadasim

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
LibRa' Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi LibRa
Angelo Bir Seferde 40 bin $ yuzde 15 komisyonu ver direk cekim verim sana Ama Darxis Arkadasimiz Yaparsa o bilir Benim almanyada Sirket UZerine Acili paypal hesabım var mesela..!

@Arkadas
Sen giderken biz geliyorduk guzel kardesim sen hayatinda en fazla kac banka hesabına sahip oldun :) beklerim almanya dusseldorf Siepel&Spass Buyur gel O kadar Saglamsan madem :) Bilet Parani Gönderim istersen ?
@DarXis Guzel is yapiyor.. Tebrikler ARkadasim

:) Ne kadar Komiksin biliyormusun ?
Kac kez bu forumdan atıldın ? Veya Baska atılmadıgın forum varmı ?

darXis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
20 Aralık 2004 tarihinde başladığım paypal -> ytl transferleri tam gaz devam ediyor. biraz nostalji oldu bu başlığı tekrar açmak 15% ile başlamışım bu işe.
şu anki aktif oran : 9%
aylık anlaşmalı : 8%

afiet

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
darXis benim gözüm kapalı banka/paypal hesabımı teslim edebileceğim güvenilir bir kişidir sık sık alışveriş yapıyoruz tavsiye ederim :)

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
darxis gerçekten güvenilir bende bi kaç kere paypal bozdurdum bi ara yüksek bozuyordu da şimdi düşürmüş :) 10 numara güvenilir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5