İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Paypal Nedir nasıl kullanılır?

T

TrueReAL

Misafir
Paypal nasıl kullanılıyo yani parayı nasıl transfer edecez paypala para aktarırken nerden nasıl hangi bankadan nasıl ne kadar masrafla paypal a transfer yapılıyo.
Diyelim yaptık paypaldan başka yere transfer yaparken ne kadar ücret ödüyoruz. Veya paypal bizden nasıl kazanç saglıyo ?

R

rhifat

Misafir
valla bende çok merak ediyorum açıkcası ve kullanıyorum host satışlarını paypal aracılığı ile yapiyorum ama hesabımdaki parayı nasıl alacam bilmiyorum ben genelde hesabımdaki parayla domain alıyorum

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
tr'deki insanların çoğu paypal'i domain ve diğer şeyler için kullanıyor..usa'den bir adam bulursanız kâr vererek paranızı nakite dönüştürebilirsiniz..

S

seven7

Misafir
paypal TR ye odeme yapmiyor malasef.ancak domain veya paypal destekleyen bir siteden alisveris yaparak paranizi harcayabilirsiniz.

radres

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Paypaldan direkt olarak kredi kartına para aktarılabiliyor diye hatırlıyorum. Hiç denemedim ama yapan birini biliyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5