İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

paypal ödeme sorunu

hostturka

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar sedo tam ödememi yapıcağı zaman büyük bi aptallık yaptım ve paypal hesabımın mail adresini değiştirdim ve sedo dan da ödeme göndereceği paypal maili halen eski görünüyordu yani sedo şu an ödeme yaptım diyor ancak paypalda yanlış hesaba yaptı yani ben o hesabı kapttımdı şimdi ne olucak kiminle nasıl iletişime gecicem sedo ile mi yoksa paypal la mı

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
O mail adresinin kayıtlı olduğu bir PayPal hesabı yoksa, o mail adresinde size bir ödeme geldi diye mail yollarlar. Sen de o mail hesabını kullanarak bir Paypal açtığında parayı orada bulursun.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Dönmez. heked ise, hek eden arkadaş girip bir güzel alır.

hostturka

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar yeni bi gelişme var şu an para gelicek olan eski mailimi yeni hesabıma ekledim Claim money olarak bana gelmesi gereken ücret gözüküyor ancak activated olmadığı için mail malesef paramı alamıorum heked adres nasıl olucak şimdi :S

Hostmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
30 gün sonra para geri gidecek, ya da mailin şifresini çalan kişi aktivasyon linkine tıklayacak(!)

hostturka

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
para geri giderse sedo bana ödermi peki aynı paramı geri ?

Hostmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İletişime geçersen öderler, geçmezsen bir şey söyleyemeyeceğim

hostturka

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar yardım istiyorum ya bana ingilizcesi ii olan arkadaşlar durumu anlatabiliceğim bi yazı hazırlarsa sevinicem

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5