İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Paypal Onaylama İşlemleri - Paypal Alım - Satım İşlemleri Yapılır.

sonses10

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Merhabalar.
Paypal Satış işlemleri yapılmaktadır. Stok : 75$ Günceldir
Paypal hesaplarınız verifty yani onaylı yapılmaktadır.
Ödeme
Banka havalesi : 10TL tutarında ücret almaktayım.

Karşılığında size bir sanal kart numarası verilecek ve hesabınızı güvenli bir şekilde onaylı hale getirmeniz sağlanacaktır. İletişime geçmek için imzandan ekleyebilirisniz.
pp1.jpg

Bir miktar $ alımı yapılacaktır.

sonses10

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
iyi güzel de pp ticareti için 3 ay üyelik şartı yok muydu?

Önemli olan ticareti gerektiği şekilde yapabilmek olmalıdır. Konu Güvenilirlik meselesi ise moderatör arkadaşlar gerekli görürse multitopic olan bu konumun diğer forumlardaki linkinide koyabilirim. Bu foruma geç üye olmam bu forumda ticaretimi yapamayacağım anlamına mı geliyor.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Paypal konusu biraz sıkıntılıdır.Bu yüzden paypal ticaretlerinde dikkat etmek lazım.

sonses10

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Paypal konusu biraz sıkıntılıdır.Bu yüzden paypal ticaretlerinde dikkat etmek lazım.

Kesinlikle katılıyorum hocam. Dediğim gibi eTicaret konusunda gelişmiş forumlarda üyeliklerim mevcut ve alım satım paypal onaylama işlemleri yapmaktayım.

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
yok hocam ben güvensizlik açısından demedim öyle bir kural konuldu onun için dedim... şahsınıza yönelik değil yani...

karahann

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşla paypal onaylatma işlemi yapılmıştır ve ayrıca 49 dolar satın alınmıştır..sorunsuz bi alışverişti..teşekkürler..

yasarcay

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Arkadaştan 15$ paypal aldım işlem sorunsuz gerçekleşmiştir. çok teşekkür ediyorum

sonses10

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Satış işlemlerimiz ve onay işlemlerimiz devam etmektedir. 1. Msj da konuyu editledim ve Elimdeki güncel stoğu bildirdim. 80$ güncel stok bulunmaktadır.

xgitarx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
sorunsuzca alım yapıldı, güvenilir ve hızlı bir arkadaşımız teşekkürler sonses10

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5