İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

paypal para birimi

TaLiP

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Öncelikle özür diliyorum pek fazla forumda paylaşım yapamıyorum ama inanın ki zamanım ve imkanlarım çok kritik durumda; paypal hesabım Turkish Verified statüsünde ve içnde euro ve dolar hesabım mevcut. Euro hesabımda bulunan paranın 240 eurosunu nakit e dönüştürmek istiyorum. ama forumdaki para bozma ilanlarınızda hep dolar var, euro olarak da paramı bozmama yardımcı olabilirmisiniz, veya hesabımdaki euro yu dolara çevirip (çeviriliyosa) mi bozdurmalıyım?

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sorun değil sen euro olarak gönder bozan kişiler zaten istersen dolar olarak gönderir istersen euro istersen ytl.Önceden konuşursun istediğin şekilde gönderirler.Ytl gönderirlersede online bankacılık bölümünden istersen dolar'a çevirirsin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5