İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

paypal problem yardım

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
benim paypal adresi biyere ödeme yaptıktan sonra 1 ay sonra otomatik tekrarlıyor ödemeyi nasıl düzeltiriz?

birde bussines account benimki bussines name i değiştirmek istiyorum ama olmuyor adresler kısmından home and bussines adres seçili olduğundan değişmiyo lütfen yardımcı olurmusunuz

alpos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1- yaptığınız ödeme muhtemelen web based payment ile hazırlanmış bir recurring payment, yani tekrarlayan ödemedir. örneğin digiturk üyeliği, ya da hosting üyeliği gibi aylık tekrarlayan ödemeler, historyden ilgili ödemeyi bulup detaylarında cancel seçeneğini bulun ve diğer ödemeleri iptal edin

Click the My Account tab.
Click the History tab.
Click the Details of the subscription in question.
Click Cancel Subscription.
You have successfully canceled the subscriber's subscription.

2- paypal hesaplarında, business, premium ya da personal farketmiyor, ilk tanımlanan hesap sahibi ismi değiştirilemez. hesabı tamamen kapatıp yeni hesap açmalısınız.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5