İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Paypal Sorunları Sabit Başlık

pavilion

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kolay gelsin. paypal hesabımda param var fakat kredi kartım yok. odeme yapamıyorum. nasıl yardımcı olabılırsınız?

paypal bakiyenizi sadece yut içi alışverişlerde kullanabilirsiniz yurt dışında ise kredi kartınız ya da hesabınızın bağlı olduğu banka kartı ile harcama yaparsınız.

RidvanBrkmk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam Arkadaslar ilk once Yurtdisinda bi arkadasa para gonderecekdık

Halkbanka kartımda denedım ama kabul etmıyor

Bi yardımcı olurmusunuz ?

xmx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Paypal bozdurmak isterken paramın bir kısmı dolandırıldı. Neyse ki parayı kurtarmak için dispute edebildim ama 3 gün sonra bekleme süresi doluyor. paramı geri alabilmek için nedenini açıklamam gerekiyor. Dolandırılan paramı kurtarmak için neden olarak ne yazmalıyım? Paypal para değiş tokuşuna karşı bildiğim kadarıyla. Bu yüzden nasıl bir yol izlemeliyim? Bazı arkadaşlar telefon gibi somut bir ürün söyle aksi takdirde paranı alamazsın dediler. Bu konuda tecrübesi olan arkadaşlar yarım edebilir mi?

TicaretYapar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
peki ben kredi kartım kayıtlı degil ama birine ödeme yapcam komisyon kesilirmi yan, paypalımda 60 tl var mesela başkasına aktarırken 60 para kesilirmi ?

pavilion

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam Arkadaslar ilk once Yurtdisinda bi arkadasa para gonderecekdık

Halkbanka kartımda denedım ama kabul etmıyor

Bi yardımcı olurmusunuz ?

paypal bakiyenizi sadece yut içi alışverişlerde kullanabilirsiniz yurt dışında ise kredi kartınız ya da hesabınızın bağlı olduğu banka kartı ile harcama yaparsınız.

Paypal bozdurmak isterken paramın bir kısmı dolandırıldı. Neyse ki parayı kurtarmak için dispute edebildim ama 3 gün sonra bekleme süresi doluyor. paramı geri alabilmek için nedenini açıklamam gerekiyor. Dolandırılan paramı kurtarmak için neden olarak ne yazmalıyım? Paypal para değiş tokuşuna karşı bildiğim kadarıyla. Bu yüzden nasıl bir yol izlemeliyim? Bazı arkadaşlar telefon gibi somut bir ürün söyle aksi takdirde paranı alamazsın dediler. Bu konuda tecrübesi olan arkadaşlar yarım edebilir mi?

durumu olduğu gibi anlatın.

peki ben kredi kartım kayıtlı degil ama birine ödeme yapcam komisyon kesilirmi yan, paypalımda 60 tl var mesela başkasına aktarırken 60 para kesilirmi ?

eğer ödemenizi kredi kartından yaparsanız %3,5+0,45 TL ücret keser ama ödemeniz paypal bakiyesinde ki paranızla "aile ve arkadaşa para yolluyorum" seçeneği ile yaparsanzı hiç bir kesinti olmaz.

c.c

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Paypal'ın sanal kart hizmeti olduğuna dair bir bilgisi olan var mı? Paypal üzerinden sanal kart oluşturmak istiyorum mümkün müdür? Yardımcı olursanız sevinirim.

tek_ba

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar;

Paypal hesabımda, bir miktar para var fakat Kullanılabilir bakiye: TRY (ana): 0,00 TL Yazıyor. Paypal kartımı tanımlamıştım para cekeyim dedim paypal karta girdim ordada sıfır olarak gözüküyor. Bunun nedeni ne olabilir?

tek_ba

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar;

Paypal hesabımda, bir miktar para var fakat Kullanılabilir bakiye: TRY (ana): 0,00 TL Yazıyor. Paypal kartımı tanımlamıştım para cekeyim dedim paypal karta girdim ordada sıfır olarak gözüküyor. Bunun nedeni ne olabilir?

Bu mesajıma 1 haftadır yanıt gelmemesi enteresan. neyse sağlık olsun. Bir diğer sorum var arkadaşlar belki buna yanıt bulabilirim. Paypal kabul eden bir yasakpara sitesi biliyormusunuz? Çok araştırma yaptım bulamadım, Tüm sitelerde ukash kabul ediliyor fakat paypala rastlamadım.... Bende 22 tl paypal bakiye var, ukash almak istesem en düşük ukash limitleri kaçtan başlıyor?

Saygılar.

1sevda

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
Paypal'ın sanal kart hizmeti olduğuna dair bir bilgisi olan var mı? Paypal üzerinden sanal kart oluşturmak istiyorum mümkün müdür? Yardımcı olursanız sevinirim.
Paypalın Sanal Kart Hizmeti Yok diye bılıyorum emın olmak ıcın aradım aynı yanıtı verdıler

Merhaba arkadaşlar;

bunun olmaması lazım size gonderılen yerle alakalı bır olay olabılır.
Bu mesajıma 1 haftadır yanıt gelmemesi enteresan. neyse sağlık olsun. Bir diğer sorum var arkadaşlar belki buna yanıt bulabilirim. Paypal kabul eden bir yasakpara sitesi biliyormusunuz? Çok araştırma yaptım bulamadım, Tüm sitelerde ukash kabul ediliyor fakat paypala rastlamadım.... Bende 22 tl paypal bakiye var, ukash almak istesem en düşük ukash limitleri kaçtan başlıyor?

Saygılar.
Ne Yazıkkı Paypal Kabul eden yasakpara Siteleri Yok Ukash Almak Istersende buyur paypall kabul eden yer yok

StiaMo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hi all
I've opened a PayPal account to purchase from sites in Turkey but was bought Failed Following that, I realized The Lear Paypal only for Turkish members And I did try to find solutions But unfortunately it did not result The only solution that came to my mind is the use Copies of documents Turkey Those who are able to provide these documents lay Message
if someone needs Foreign PayPal,I change the PayPal Turkey
Sorry for writing English
[email protected]
Best regards

GamekingTR24

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar merhaba. Ben tolokadan para çekmek için us paypal hesabı açmıştım. Ve parayı oraya atıp psn card ile oyun alacaktım fakat dün şöyle bir şey oldu. Paypal hesabıma girmeye çalıştığımda telefon numarası ile sms onaylaması istedi. Burada amerikan telefon numarası gerekli. Kendi telefon numaramı yazdım olmadı. Ne yapmam lazım ?
this number doesn't appear to be registered in your name hata mesajı bu numara yazdığımda

digiturkey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba paypal ile foruma ücretli üyelik işlemi yapamıyorum paypal türkiyeyi listeden cıkarmış http://forum.iyinet.com/ foruma üçretli üye olmak isteyenler için mutlaka ya hesab numaranızı veya sanal post hizmeti ile üyelik işlem menüsüne eklemenizin forum için faydalı olacagını düşünüyorum. Ben sorun yaşadım benim gibi bir çok kişinin sorun yaşadıgını düşünüyorum. Bu konuyu mesaj olarak yöneticilere ilettim ama ne gönderdigim mesaj var ortada nede bir cevap. Saygılarımla

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5