İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

paypal sorusu

simal25

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
arkadaşlar benim paypal hesabımda 20$ var ben bunu banka hesabıma çekebiliyormuyum hiç kullanmadım yabancıyım

nochi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet çekebiliyorsun banka hesap bilgilerini girmen ve para çeke tıklaman yeterli oluyor. Onaylı üye olursan limit yok onaylı üye olmazsan yüksek miktarlarda para çekemiyorsun.

tenzin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
onaylı üye olabilmek için de kredi kartı girmeniz şart diye biliyorum ..

nochi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet kredi kartınızı sisteme tanıtıyorsunuz (sanal katı kullanmanızı tavsiye ederim) Paypal kredi kartından çok küçük bir miktar para çekiyor. Bu parayı sonra Paypal hesabınıza yatırıyor daha sonra kreai kartınızın hesap özetlerinde Paypal yazısının yanında bir PIN kodu gözüküyor o pin kodunu paypal hesabındaki kredi kartını doğrula bölümüne giriyorsunuz ve onaylı üye oluyorsunuz. Hesabım bölümündende premier üye ola tıklayıp premier üye oluyorsunuz. Ve bütün limitler kalkıyor ...

S

Swat

Misafir
Paypal hesabınızı onaylamayı düşünüyorsanız benimle irtibata geçebilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5