İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Paypal Türk Bankalari ve Komisyonlar

I

iyiyiz

Misafir
Paypal in Türk Bankalarina ödeme yapacakmi ileride bu konuda bilgisi olan varmi?Birseyler duyan varmi? Türk bankalarina ödeme yapilmasi demek: ückagitcilardan kurtulmamiz demek,ayricada yüksek komisyon ücreti ödemekten biktim.Komisyonlardan da kurtulmamiz demek olucak,yani bizim paramizin tümü bize kalicak firsatcilara degil.

D

dnturkey

Misafir
farkındaysan o fırsatçı dediğin kişiler olmasa sen paranı hiç bir şekilde alamayacaksın.

ufukaykut

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
dnturkey' Alıntı:
farkındaysan o fırsatçı dediğin kişiler olmasa sen paranı hiç bir şekilde alamayacaksın.

ne alaka laf olsun mesaj yazıyorsun,

Gelelim konuya yakın zamanda bu işin olacağı gözükmüyor. Komisyon oranlarını herkes kendi kafasından belirliyor ben acil olmadıkca bozdurmuyorum, genellikle paypal ödeme alan siteleri kullanıyorum, bir kere bozdurdum oda iyinetadmin'e.

D

doLob

Misafir
sacma bi konu acmisin arkadasinda dedigi gibi bozanlar olmasa nasil cekceksin parani

adam gibi isini yapmaya calisanlarda var

D

dnturkey

Misafir
marissoft' Alıntı:
ne alaka laf olsun mesaj yazıyorsun,

Gelelim konuya yakın zamanda bu işin olacağı gözükmüyor. Komisyon oranlarını herkes kendi kafasından belirliyor ben acil olmadıkca bozdurmuyorum, genellikle paypal ödeme alan siteleri kullanıyorum, bir kere bozdurdum oda iyinetadmin'e.

kimin laf olsun diye mesaj attığı ortada... bir şey söylememe gerek yok.

ufukaykut

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
evet belli o yuzden arkadaşın sorduğu soruya cvp vermiyorsun, şu cvplarınla hiç bir katkın var mı foruma ?

D

dnturkey

Misafir
marissoft' Alıntı:
evet belli o yuzden ın sorduğu soruya cvp vermiyorsun, şu cvplarınla hiç bir katkın var mı foruma ?

evet var. paypal bozan ı kötülemeye hakkı olmadığını vurguluyorum. onlar bir hizmet sunuyor ve bizde yararlanıyoruz. arkadaşlarımı savunuyorum.

sen bunu anlayamadın tabi ki. peki bunları duyunca mutlu oldun mu ? tatmin oldun mu ?

ufukaykut

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Bana bir mesaj göster paypal bozan kişileri kötülediğime dair.

D

dnturkey

Misafir
marissoft' Alıntı:
Bana bir mesaj göster paypal bozan kişileri kötülediğime dair.

ben sana kötüledin demedim ki. düzgün okusana şu mesajı.

neyse varsa bi sorunun gel özele. forumu kirlettiğin yeter

ufukaykut

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
dnturkey' Alıntı:
ben sana kötüledin demedim ki. düzgün okusana şu mesajı.

neyse varsa bi sorunun gel özele. forumu kirlettiğin yeter

Ben arkadaşın görüşlerine katılıyorum, benim sorunum yok, forumu kirlettiğime değil katkıda bulunduğuma inanıyorum, konuyu başlatan zaten mesajları okuyarak bilgi edinmiştir. Herkese iyi geceler.

D

dnturkey

Misafir
marissoft' Alıntı:
Ben ın görüşlerine katılıyorum, benim sorunum yok, forumu kirlettiğime değil katkıda bulunduğuma inanıyorum, konuyu başlatan zaten mesajları okuyarak bilgi edinmiştir. Herkese iyi geceler.

farkettiysen zaten ben ilk mesajımı yazdığımda ortada sen yoktun.

fakat atladın bir şeyler yazdın. ben sadece ın yanlışını gösterdim. paypal bozanlara fırsatçı tabirinde bulunmuş. bunun yanlış olduğunu söylüyorum. ama sen nedense bunu demek istediğimi anlamıyorsun..

neyse iyi geceler..

I

iyiyiz

Misafir
iyiyiz' Alıntı:
Paypal in Türk Bankalarina ödeme yapacakmi ileride bu konuda bilgisi olan varmi?Birseyler duyan varmi? Türk bankalarina ödeme yapilmasi demek: ückagitcilardan kurtulmamiz demek,ayricada yüksek komisyon ücreti ödemekten biktim.Komisyonlardan da kurtulmamiz demek olucak,yani bizim paramizin tümü bize kalicak firsatcilara degil.

Ya Allah askina ne kötü bisey var yazilarimda,ben paypal den komisyon alan firsatci arkadaslarimiza laf ettimmi hic? Firsatcilik küfür mü?Yani nerdeyse diyeceksiniz insallah Türk bankalarina ödemezde bizde komisyon vermeye devam ederiz süpersiniz.

H

haltasii

Misafir
selamlar,

oncelikle her nekadar paypalin turkiyeye para odemesi yapmamasina kiziyor olsanizda paypal bozan kisilere firsatci demeniz kesinlikle yanlis,
firsatci kelimesi kufur olmasada asagilayici bir tabirdir.
talebin oldugu yerde arz dogar. paypal bozan kisiler bir cok kullanicinin isini gormustur. Uckagitcilik mevzusunda ise sorun daha cok paypal bozanlarda degil paypal bozduranlarda cikiyor. en son ornegi suan forumun populer konularindan olan S.K. olayidir.

Bu notu dustukten sonra, paypalin turkiyeye odeme yapmasi konusunda birseyler yapma planimiz var. Ilk olarak bir email sablonu olusturulur ve turkiyedeki paypal kullanicilari bu emaili kendi hesaplarindan paypala gonderir. Ne kadar cok kisi bu emaili gonderirse paypal o kadar etkilenecektir. Eger bundan sonuc alamazsak emailin dozu biraz artirilabilir. yine cevap alamazsak belirli bir plan cevcevesinde paypal hesaplarimizi topluca kapatmak soz konusu olabilir, yani bir cesit protesto eylemi.
Sonucta PayPal ticari bir sirket, bir cok avrupa ulkesinden cok daha fazla potansiyeli olan Turkiyeyi gozden cikaramayacaklarini saniyorum. boylece turkiyeye odeme yapma konusunda biraz daha hizli hareket ederler. Tabi tum bunlar katilim ve birliktelikle basarilabilecek bir sey.
Bu calismayi baslattigimizda web sitemizden ilgili aciklamayi yapacagiz.
iyinet forumdada haberini verecegim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5