İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Paypal türkiye'ye ödüyor mu?

linkvadisi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
paypal türkiyeye ödeme yapıyormu
yapıyorsa hangi bankalara ödeme yapıyor?

bir soru daha soracağım
bir kredi kartı almayı düşünüyorum
fakat ben şöyle bişey istiyorum ki;
ben önceden parayı yatıracağım ve o para ile alışveriş yapacağım yani borçlanmak istemiyorum

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
türkiye'y ödeme yapmıyor ödeme yapıyor olsaydı bu kadar başlık açılmazdı paypal bozdurmak için.
bahsettiğiniz kart sanal kart.önerim garanti sanal kartı bende ondan alıcam.
www.garanti.com.tr

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Unutmam' Alıntı:
türkiye'y ödeme yapmıyor ödeme yapıyor olsaydı bu kadar başlık açılmazdı paypal bozdurmak için.
bahsettiğiniz kart sanal kart.önerim garanti sanal kartı bende ondan alıcam.
www.garanti.com.tr
Evet sadece banka hesabı ile Garanti Sanal Kart a sahip olabiliyorsunuz. Hesabınızı açtıktan sonra üye panelinizden kolayca kendiniz oluşturabilirsiniz. Sanal Kart hesabınıza yatırdığınız para kadar limitiniz artar.

Ayrıca imzanızı düzeltirseniz sevinirim.

Kolay gelsin..

B

Baria

Misafir
Ayrıca bu işlemleri 1 günde gerçekleştire biliyorsun. Sabah kalkıp ilk önce hesap açtıyorsun bankadan daha sonra kız acarken sen diyorsun ben interaktif bankacılıgımıda kullanıcam o sana ufak bir kagıt veriyor dolduruyorsun ve sana 4 5 saat sonra acılacagını soyler. Benim tafsiyem oraya gitmişken hesabına para yatır sanal kartı kullanman acısından + havale -EFT limitlerini yükselt ilk aldıgında 0 ytl hiç bir yere havale yapamıyorsun.Alo garanti yi arasan dahi olmuyor şube ye gitmen gerek. Bunları yaptınmı artık bankaya ugramana gerek yok 1 hafta içinde sana zaten kartını verirler(parakart)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5