İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Paypal Unverified Turkish Premier

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Seller Reputation: New Member*
Account Status: Unverified
Account Type: Turkish Premier
Account Creation Date: Sep. 25, 2004
PayPal Member For: 9 days

Account Status
Turkish users are considered "Verified" if they have enrolled in PayPal's Expanded Use Program. Verification is a positive signal to the Community that a user has complied with Community security measures.

burda ne demek istiyor.sanirim webger paypala parami gondermis ama ben hala parami goremiyorum.
account statusum da
Account Status: Unverified seklinde

bu durumu nasil asarim arkadaslar,
tesekkurler

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
PayPal'dan onaylı olman gerekiyor. Bunun için birkaç adım var.

Öncelikle Paypal kredi kartından 1.95$ çekecek. Bu ücret kredi kartı ekstrene yansırken, ayrıca orada bir kod yazacak. Daha sonra sen bu kodu Paypal sisteminde belirtilen yere yazacaksın. Bunun karşılığında paypal'dan onaylanmış olacaksın.

En kısa anlatım ile bu şekilde :) Soruların veya aklına takılan nokta olursa yardımcı olabilirim.

Ayrıca paypal'daki paranı TL olarak hesabına gönderebilirim (küçük bir komisyon ile).

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sagolasin dostum para alirsam elbet sen aklimdasin zaten komisyon olaylari icin , hatta nasil paypala para kazanirim bunlari da anlat istersen yahu yapalim bizde,ozele de atabilirsin buraya da

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Paypal'a gönderen sponsorlar vs. ile ilgili bir bilgim yok. Ben sadece yurtdışı ödemelerimin bir çoğunu paypal ile yapıyorum. Kredi kartı numarasını her yere vermektense 1 yerde olsun daha iyi ;)

Paypal'a ödeme aldığım şu ana kadar tek yer Sedo :) (daha gelmedi tabi ayın 15'ine kadar gelecek :D)

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1- Find the 4-digit Expanded Use Number associated with this charge on your next credit card statement (monthly transaction history).

bunu yazdi 1.95 dolari odeyince,sanirim kredi kart ekstremde 4 rakam olucakmis ???

2- dostum msn nini ekledim ama yoksun,icq da misin acaba?

3- ya bu benim para webgerden ucmus ya paypala gonderdi yada sildiler ne is anlamadim ustelik 12 tane referralim vardi,yada paypal bu dogrulama olayi olmadigi icin parami gostermiyor yada kabul etmedi??

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet gelecek ekstrende paypal'ın 1.95$ aldığı ödemenin ayrıntısında 4 karakterli kodu bulabilirsin. Bu kodu paypal'da gerekli sayfadan gönderdiğin zaman, verified olacaksın ;)

Şu anda bir proje üzerinde çalıştığım için msn'de online değilim.

paypal'da verified olmadan önce de hesabındaki paraları görebiliyorsun. webger'den kaynaklanan bir sorun olabilir.

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yatti desene webger paralara,ayrica burdan son aylarda hic artis olmamaya basladi nedendir anlamam

Cypher

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Paypal kredi kartından 1,95 çektikten sonra veritfy olduğunda tekrar sana geri öder.Benim iki kere 1,95 çekilmiş, iki numarayıda kredi kartı extremle birlikte faxladım,ikiside bana geri iade edildi.Ayrıca webger 45 günden önce ödemez ve benim 100 usd m 60 gün olmasına rağmen gelmedi.

Cypher

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Valla öncekini çek istedim 45 günde gelmişti.Şimdi 45 gün geçti çek mek gelmedi bende paypalı girdim.Bekliyorum ama 60 günü rahat geçti.Haziran ayında kazandıklarım , hesapla anlarsın arkadaşım.

gokhankar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
elmasgunes' Alıntı:
PayPal'dan onaylı olman gerekiyor. Bunun için birkaç adım var.

Öncelikle Paypal kredi kartından 1.95$ çekecek. Bu ücret kredi kartı ekstrene yansırken, ayrıca orada bir kod yazacak. Daha sonra sen bu kodu Paypal sisteminde belirtilen yere yazacaksın. Bunun karşılığında paypal'dan onaylanmış olacaksın.

En kısa anlatım ile bu şekilde :) Soruların veya aklına takılan nokta olursa yardımcı olabilirim.

Ayrıca paypal'daki paranı TL olarak hesabına gönderebilirim (küçük bir komisyon ile).

Daha sonra sen bu kodu Paypal sisteminde belirtilen yere yazacaksın o belirtilen yer neresi bulamadım ben

yeniwebmaster

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
ya şimdi sanal kart vercem
1,95 dolar çekecem
sonra 4 rakamı girecem
verified olcam

sonra o 2 dolarımı almak için fax mı göndercem anlamadım o 2 dolar nasıl gelcek
bide bu paypal daha verified olmadan kullanamıyormuyuz?
yani nerede paypal numaram ?

cepwap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yeniwebmaster' Alıntı:
ya şimdi sanal kart vercem
1,95 dolar çekecem
sonra 4 rakamı girecem
verified olcam

sonra o 2 dolarımı almak için fax mı göndercem anlamadım o 2 dolar nasıl gelcek
bide bu paypal daha verified olmadan kullanamıyormuyuz?
yani nerede paypal numaram ?
Eğer k.kartının güncel dönem işlemlerinin yani son işlemlerin ayrıntısını internetten veya bankamatikten öğrenebiliyorsan en aşağı 3 gün sonra bu 4 haneli numarayı görebilirsin sanırım. Bu numarayı paypal hesabında solda "Complete Expanded Use Enrollment" linkine tıklayıp gireceksin.

Verified olmadan kullanılabiliyor ama gönderim 250$ limitili oluyor ve ödeme isteyemiyorsun herhalde.

Paypal numaran olmuyor, email adresini paypal hesabı olarak kullanıyorsun.

M

murme

Misafir
arkadaşlar benim adressimin yanında unverified yazio cc ile onayladım ama ebaydan alişveriş yapamiyorum bana yardımcı olurmusunz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5