İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

paypal verified nedir?

romsage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
verified etmem için kredi kartı istiyo. etmesen olurmu?
Etmesem biri internetten benim hesabıma para yollayabilir mi? ben ona gönderebilir miyim?

D

doLob

Misafir
paypal hesabina kredi karti eklediginde para gonderip alabilirsin

para gonderip almak istiyosan kart girmelisin

G

Geveze.at

Misafir
Kredi Karti eklemezsende para alip yollayabilirsin
ama 750€ limiti var

C

C0mplicat3d

Misafir
Evet 1aylık toplam gönderim yapabileceginiz belli bir limit var.. Bunun için Verified olmanız gerekiyor..

G

Geveze.at

Misafir
Türkiye insanlarin güvenini gercekten cok sarsmis olmaliki Avrupa limiti 750€, Türkiye limiti 250$.
Güvenlerini kazanmak icin cok dürüst olmamiz lazim. Yoksa cogu programdan banlanabilir.

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Geveze.at' Alıntı:
Kredi Karti eklemezsende para alip yollayabilirsin
ama 750€ limiti var
eminmisiniz?
eğer böyleyse çok iyi.ben onayladım paypalı çünkü para geliyor fakat kabul edemiyorsun demişlerdi.bende onayladım o yüzden.

G

Geveze.at

Misafir
Ama bu dediklerim Paypal Austria icin. PayPal in her ülkeye uyguladigi kurallar farkli.

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet teşekkürler
denedim şimdi onaylanmamış hesaba gönderdim 1$
kabul etmek için banka hesabı girmek gerekiyor veya kredi kartı
para kaldı öylece :)

L

LNWServers

Misafir
Parayı kabul etmek için kredi kartı girilmesi şart ayrıca bir süre sonra daha fazla odeme geldiginde accountunuzu baska bir plana upgrade etmeniz gerek yoksa parayı alamıyorsunuz.

calisko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Unutmam' Alıntı:
evet teşekkürler
denedim şimdi onaylanmamış hesaba gönderdim 1$
kabul etmek için banka hesabı girmek gerekiyor veya kredi kartı
para kaldı öylece

Parayı alabilmen için banka hesabı girmene gerek yok. Parayı kabul ettiğinde karşına secenekler çıkıyor bu seceneklerden birinde "banka hesabını sonra gir parayı kabul et" gibisinden birşey var tabiki ingilizce onu secince parayı hesabına alabiliyorsun. 1$ yollamışsın hesabına 0,36$ gelecek :) paypalın komisyonu düşülüyor.

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
calisko' Alıntı:
Parayı alabilmen için banka hesabı girmene gerek yok. Parayı kabul ettiğinde karşına secenekler çıkıyor bu seceneklerden birinde "banka hesabını sonra gir parayı kabul et" gibisinden birşey var tabiki ingilizce onu secince parayı hesabına alabiliyorsun. 1$ yollamışsın hesabına 0,36$ gelecek :) paypalın komisyonu düşülüyor.
türkiye'ye göndermiyorki biliyorum zaten bunları da onaylanmamış hesaba para alınabiliyor denildi de ona şaşırdım denemek için gönderdim 1$ olmadı deny payment dedim bende onaylanmış hesabıma geri geldi.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Unutmam' Alıntı:
eminmisiniz?
eğer böyleyse çok iyi.ben onayladım paypalı çünkü para geliyor fakat kabul edemiyorsun demişlerdi.bende onayladım o yüzden.
söylemişler gerçi ama tekrarlıyım. Verified olmak için kredi kartı bilginizi girmiş olmanız gerekiyor. Kredi kartınızı yazdıktan sonra hesap ekstrenizde 4 karakterli bir kod görürsünüz. Bu kodu hesabınıza girdikten sonra "Verified" olursunuz.

Size para gönderdiklerinde, hesabınızda kredi kartı yoksa, ödemeyi alamazsınız. Ödeme geldiğinde, kabul e tıklarsanız sizi buna zorlayacaktır.

Kolay gelsin..

C

C0mplicat3d

Misafir
Eger hesabın almanya,hollanda gibi avrupa ülkelerindense cc eklemeden ödeme alabiliyorsun..

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
trextra' Alıntı:
söylemişler gerçi ama tekrarlıyım. Verified olmak için kredi kartı bilginizi girmiş olmanız gerekiyor. Kredi kartınızı yazdıktan sonra hesap ekstrenizde 4 karakterli bir kod görürsünüz. Bu kodu hesabınıza girdikten sonra "Verified" olursunuz.

Size para gönderdiklerinde, hesabınızda kredi kartı yoksa, ödemeyi alamazsınız. Ödeme geldiğinde, kabul e tıklarsanız sizi buna zorlayacaktır.

Kolay gelsin..
biliyorum benim onaylı zaten
birisi 750£ ya kadar onaylanmamış hesap varsa alabiliyorsunuz demiş de
bende onaylanmamış hesap ile denedim olmadı
o yüzden şaşırdım bende.

G

Geveze.at

Misafir
calisko' Alıntı:
Yüzlerce kez denedim, ayrica PayPal in kendisi sitesinde yaziyor. Para gelince ve yollayinca hic bir kesinti olmuyor

GrafikMedya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende paypalda para tranbsferlerinde paypalın komisyon aldığını biliyordum.
Sedodan gelince alıyor bende.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Bunu ben de yeni ogrendim, kesinti olup olmamasi paypal hesap turunuz ile ilgili.
Basit hesap turunu kullaniyorsaniz (ilk uye oldugunuz sekilde) para kesilmiyor.
Bir ust hesaba yukseltirseniz paypal hesabinizi o zaman hesabiniza gelen paradan komisyon kesiliyor, giden paradan yine kesilmiyor.

G

Geveze.at

Misafir
Ben uzun zamandir böyle kullaniyorum. Herkesin hesabindan para kesilirken benimkisinden kesilmiyordu :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5