İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Paypal Verified

E

eternity_voyager

Misafir
Merhaba

Paypal konusunda tecrübeli arkadaşlara bir sorum olacak, dün başvurdum paypala kredi kartı bilgilerimi girdim 1,45$ gibi bir rakam çekti paypal sanal kartımdan.

Şimdi 4 haneli rakamı girmek istiyorum fakat karşıma şöyle bir ekran çıkıyor bilgilerimde bir yanlışlık yok nasıl çözebilirim bu sorunu?

untitled1vi1.gif

Şimdiden teşekkürler..

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
4 haneli rakamı yanlış girmişsiniz
internet bankacılığı kullanıyorsanız " açık provizyon" kısmında yazar " XXXX-PAYPAL" vs..vs..

o 4 haneli rakamı eksiksiz girmeniz lazım onaylamak için

E

eternity_voyager

Misafir
Kart hesabımda para olmasına rağmen paypal 1,41 çekti.

Dediğiniz " XXXX-PAYPAL" diye birşey görünmüyor Açık Provizyon kısmında sadece "19.02.2007 17:16:22 PAYPAL > 1,41" diye bir rakam var.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
pardon

para çekemedi paypal o kartınızdan
5 ytl ekleyin. 2 ytl çekecek güvenlik için.
sonra o 2 ytl yi size iade edecek

para yoksa çekemez ve size 4 haneli kodu veremez.

mayhem

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
benden parayı çekiyo ama hala kod istiyo nasıl halledecem ben bunu bu 4. oldu geri de iade ettimi bilmiyorum banka şu sıralar sürekli para kesiyo bişilerden kafam durudu :S

bide bu 4 numaralı kod nerden bulacam :S

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
4 haneli kodu gelecek olan kredi kartı ekstrenizde çekilen ücret açıklamasında göreceksiniz.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Extre hemen gelmiyor bildigim kadariyla, islem yaptiktan sonra 2 gun icinde kesin extrenizde gozukecektir. Bu sıkıntıyı tekrar yasayanlar icin soyluyorum sabirsizlik edip tekrar tekrar denemeyin. Extrenizde gozuken 4 haneli kodu istenilen sayfaya yapistiriyorsunuz isleminiz gerceklesiyor.

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Şifreyi ne yazık ki baya bir yanlış girdim.Şimdi tax form filan diyor.Kodu girince bu sorun ortadan kalkar mı acaba?Yoksa söylediği gibi fax çekmek mi zorundayız?

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
aynı şey benimde başıma geldi sanırım 3 kere yanlış girdin hesabın bloke oldu yanlış girince o karttanda takrar kayıt yapamıyorsun extren gelince bilgiler ile birlikte mail at yaklaşık 5 gün sonra hallediyorlar.

ErsaT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynı şey benimde başıma geldi sanırım 3 kere yanlış girdin hesabın bloke oldu yanlış girince o karttanda takrar kayıt yapamıyorsun extren gelince bilgiler ile birlikte mail at yaklaşık 5 gün sonra hallediyorlar.
Yaklaşık 3-4 ay önce benim hesabımda aynen bu şekilde oldu. Çektiği parayı iade etmedi ve şuan aynı kredi kartını kullanıca uyarı veriyor.
Göndereceğimiz mailin içeriğini yazabilirmisiniz birde aradan bu kadar zaman geçmiş işe yarar mı?

mayhem

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
benim kartımda bloke edilmişti birinden paypal almıştım ve sonra kredi kartı eklememi söyledi bende bloke edilen kartı ekledim ve tekrar kabul etti parayı çekti inşallah olurda paypal aramaktan kurtulurum teşekkür ederim bilgileriniz için..

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1

Mail örneğini buraya eklersen ben ve birçok arkadaşa faydalı olacaktır.

N

Netlojik.Net

Misafir
şuan aynı şey benim başıma gelmiş durumda 3 kredi kartımıda kabul etmiyor nereye mail atacaz. dünden beri mail atıp duruyorum [email protected] ve sitelerinden iletişim formuna yazıyorum ama ses seda yok.

bu arada yaptığım ödemeyi nasıl iptal edebilirim. iptal edersem kredi kartımı iptal etmişler verified numarasını yalnış gidiğim için acaba tekrar kredi kartı hesabıma yatacakmı?

webyazilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynı sorun bende de var. kredi kartımı durduk yere iptal etti hesapta. halbuki parada çekiyordu. sonra eklemeye çalıştım olmaz falan dedi. bende o hesabı sildim ve yeni hesap açtım. buna rağmen yeni hesaptada olmaz dedi.

mail attım eski hesabı silmeseniz olurdu diyorlar şimdide. ne bu ya...

N

Netlojik.Net

Misafir
nereye mail attın ?

ben 2 gündür mail bombardımanına tuttum adamları ses seda yok :S

webyazilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pardon lafın gelişi mail attım dedim. paypal panelinden yardım isteğinde bulundum. ilgili konuya göre seçip gönderiyorsun formu. mail atmakla olmuyo. onlar sana mail ile dönüyor. ticket veriyolar bir de sanırım.

N

Netlojik.Net

Misafir
onu bende biliyordum sağol. orda yazmadığım form kalmadı hepsine yazdım :)
cevap bekliyorum bende hade hayırlısı

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5