İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

paypal yardım acil!

darkman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar az önce parked.com dan ödeme hesabıma geçmiş ama yanlışlıkla ben bu parayı red ettim tekrar geri alabilirmiyim yoksa parked.com la mı iletişime geçmem gerekli yardımcı olursanız çok memnun olurum

U

uzaymerkezicom

Misafir
geri alırsın da haftaya kalır. Ticket aç bildir durumu. 2sini birden yollarlar ha o arada atılırsan falan o parayı alamazsın ona göre yanlış bişi yapma o arada. Geçmiş olsun

protos78

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar az önce parked.com dan ödeme hesabıma geçmiş ama yanlışlıkla ben bu parayı red ettim tekrar geri alabilirmiyim yoksa parked.com la mı iletişime geçmem gerekli yardımcı olursanız çok memnun olurum

Konunun paypal ile alakasi yok. Parayi tabiki alirsin. [email protected] adresine durumu acikla. Yada Parked.com - Contact Us adresindeki formu doldur. Yada ticket ac.

Sunu soylemen yeterli.

I am the owner of account "hesap numaran". My paypal email is "paypal emailin". I am sorry but I accidentally rejected the recent paypal payment. Could you resend it?

Thanks for your interest beforehand.

Adin Soyadin

darkman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teşekkür ederim şimdi gönderdim inşallah olur üç kuruş para kazanıyoruz zaten onuda kendi elimizle geri çevirdik :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi