İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Paypal yardım çok önemli!!!

darkman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar ben paypaldan pek anlamiyorum zorunlu olarak üye oldum ama her şeyi yaptım fakat şimdi benden expanded use number diye bişey istiyor bunun ne numarası olduğunu ben bir türlü bulamadım buraya ne giricez?

birde alış veriş için falan paypal e-mail adresini istiyorlar bu adresede login olurken kullandığımız adresimi giricez?

windows

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2 dolara yakın bir mebla kesild, credit kartından.Dönem içi işlemlerden 2 iş günü içinde öğrenebilirsin.4 haneli bir rakam sakın yanlış girme.

darkman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1. forumda arama yap
forumda arama yaptım herzamanki gibi tatmin edici bilgi bulamadığım için yazdım

ben kradi kartı numaramı falan girdim ama benden kesinti yapılmamış güzüküyor 4-5 gün oldu daha beklemem gerekiyormu?

windows

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet araya cumartesı pazar gırdı tahmınen salı gunu ınternet bankacılıgından gorebılırsın.EXPUSE no yazar onun yanındakı 4 hanelı rakam

darkman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
windows' Alıntı:
evet araya cumartesı pazar gırdı tahmınen salı gunu ınternet bankacılıgından gorebılırsın.EXPUSE no yazar onun yanındakı 4 hanelı rakam

ok teşekkür ederim biraz daha beklicez ozaman ;)

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Garanti bankasına anında geliyor. 2 gün beklemeye gerek olmuyor. Bunuda belirteyim )

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5