İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Paypal?

Jer_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar paypala üye olmayı düşünüyorum,Kredi kartım,sanal kartım v,s yok,Sadece banka Hesabım var?Kısacası para transferini paypal hesabımı söyleyerek alabilirmiyim?(Paypalda yaş sınırı varmı?Arkadaşım soruyor.)Şimdiden teşekkür ederim,,,

burak28889

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
evet alabilirsiniz yaş sınırıda yok bildiğim kadarıyla

Jer_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşım cevap verdiğin için teşekkür ederim,Çok iyi bir forum,Ben şimdi bankaya gitsem(herhangi birine)Paypal hesabımı söylesen bana ücretimi verirlermi???

A

a.ışık

Misafir
Arkadaşım cevap verdiğin için teşekkür ederim,Çok iyi bir forum,Ben şimdi bankaya gitsem(herhangi birine)Paypal hesabımı söylesen bana ücretimi verirlermi???

hayır vermezler direkt bankadan :) önerim: önce bu bölümde açılan konuları ve açıklayıcı ipuçlarının olduğu konuları dikkatli okumanız ;) şimdi hepsine, size özel, tekrar tek tek cevap verebilecek biri lazım.. :(
paypal sadece sanal cüzdandır internette. paypal, paypal hesabınızda oluşan birikimlerinizi bilgilerini gireceğiniz bir banka hesabınıza yatırır sadece..
paypal ile alışveriş yaparken de, ödeme sırasında: ya eğer paypal hesabınızda varsa paypal bakiyenizden kullanırsınız. eğer paypal bakiyenizde yeterli miktar yoksa ise, önceden paypal hesabınıza bilgilerinizi girerek tanımladığınız bir kredi kartınızdan çeker ödeme miktarınızı.
karşı tarafa kredi bilgileriniz asla gitmez!

Jer_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yaşım tutmuyor kredi kartı almaya ama banka hesabı açabilirim heralde

Jer_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar 17 yaşındayım banka hesabı açabilirim değilmi?

A

a.ışık

Misafir
Arkadaşlar 17 yaşındayım banka hesabı açabilirim değilmi?

14 - 18 yaş arası, ve öğrenciler için banka hesapları olabiliyor sanıyorum :) yine de açmayı düşündüğünüz banka ile bir görüşebilirsiniz.. hem öğrenci hesaplarına yıllık hesap işletim ücreti de yok bildiğim kadarıyla! :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5