İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

paypal32 adlı kişiye dikkat edin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ByEdGe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sırf buradan yaptığımız işlerde talep olmuyor dilye dolandırıcı mı oluyoruz arkadaş.. Bu arkadaş bana dolandırıcısın diyor.. ticaret puanımız yok diye r10 dan yapıyoruz diyorum inanmıyor kendisiyle iddalaştık ve r10 üyeliğim varsa kendisi elindeki bütün ukash kodu vereceğini söyledi ama nedense team viewle kanıtlayınca r10'da üyeliğim olduğunu bir anda msn den kayboldu.. Dolandırıcı ve sözünde durmayan ş...siz kim sizce siz karar verin ve bu kişiyle alışveriş yaparken bayağı bir düşünün derim.. Herkeze iyi forumlar.. Bu kişinin forumdan sınırsız banlanmasını talep ediyorum kanıt isteyen moderatörlere msn kayıtlarını verebilirim..

KaLpSiZ_

0
Yasakli Uye
Reaction score
1
bu tür bi legalpara yüzünden kimsenin banlanmasını talep edemezsiniz kanımca, kimsede banlanmaz zaten. sadece dikkatli olunması konusunda uyarıda bulunabilirsiniz oda açtığınız konunun yeri burası değil, doğru kategoride açarsınız ve modlar onaylarsa o konuyu konunuz aktif olur.

ByEdGe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
konu yeri burası değil hocam isterseniz mod arkadaşlara bildirin .

Bilgilendirme için teşekkürler

bu tür bi legalpara yüzünden kimsenin banlanmasını talep edemezsiniz kanımca, kimsede banlanmaz zaten. sadece dikkatli olunması konusunda uyarıda bulunabilirsiniz oda açtığınız konunun yeri burası değil, doğru kategoride açarsınız ve modlar onaylarsa o konuyu konunuz aktif olur.

Evet konuyu bir hışımla açtığım için yanlış yere açmış olabilirim bilgilendirme için teşekkürler.. Konunun yeri neresiyse artık oraya taşısın bir zahmet mod arkadaşlar.. Ayrıca neden banlanmasını talep edemezmişim onu anlamadım adam bana resmen dolandırıcısın dedi daha ötesi yok bunun kendisine üye olduğumu gösterincede sözünde durmayın bir anda msnden çıkması nasıl karşılanmalı lütfen yorum yaparken biraz empati yap neyse konuyu uzatmaya gerek yok moderatör arkadaşlar gereğini yapar..

KaLpSiZ_

0
Yasakli Uye
Reaction score
1
''legalparayı kaybetti ukashları vermiyor'' diye bi suçlama olabilir mi sizce? Evet bencede olamaz.
''Bana dolandırıcı'' diyerek kanıtlarıda ekleyerek konunun taşınması için report edin hocam.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
eğer parasal anlamda dolandırıcılık olduysa üyeye işlem yaparız kanıtlarınız doğrultusunda
ama size sırf dolandırıcı dedi diye üye banlayamıyoruz, başka sorunlarınız varsa rapor ediniz konuyu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5