İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Paypala Kartdan para cekme ?!

seocuu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Paypalim onayli ve kart ekli, kartimdan paypala nasil para cekebilirim ? YARDIM!
Simdiden tesekkurler !

ss waffen

0
Yasakli Uye
Reaction score
6
banka kartından cekılıyormu bılemem ama kredı kartı onaylı ıse kredı kartından paypala para cekebılıyorsun

seocuu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ucretlendirme nekadar ve hangi panelden yapabilirim bu islemi ?!

seocuu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bahseddigin sey Paypali onayli hale getirmekse olmaz. Karttan 1kusur dolar cekmeleri gerekiyor ve sifre vermeleri gereiyor.
Ama sonra banka hesabi ekleyebilirsin istersen.
Benim bilgim boyle. Yanlisda olabilir !

Mrtbtl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Paypalın kendi kredikartı ile onaylıysa para çekebilirsin. 1-2 gün içerisinde geliyor.

Banka kartın ekliyse ona da para çekebilirsin. O da yaklaşık 1 hafta içerisinde gelir.

seocuu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hayir ben anlatamadim heralde :) Paypalimda 0dolar var ben istiyorum ki kartdan parayi paypal hesabima aktarayim. bu nasil olacak. detayli bilgi verirseniz sevinirim

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Artık ödemeler kredi kartı üzerinden olduğu için paypal'a para çekmenin bir mantığı kalmadı. Sanırım sadece kullanıcı hesapları arasında paypal transferi yapılabiliyor. Bu son durum hem iyi hem kötü. Hesabında para var ama kredi kartına aktarmadan ödeme yapamıyorsunuz. Paypal'da bankaların denetimine geçti sonunda.

cem19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar hangi banka paypal ı kabul ediyor. Banka hesabına para kabul etmiyorlar. Sadece kredi kartı mı olması lazım...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5