İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

paypala para geldi ben alamadım

L

loq

Misafir
paypala para geldi kabul ettim ama 2 gün oldu hesap 0 $ gözüküyor bi hatamı yapdım acaba paypala gelen para nasıl kabul ediliyor yoksa para ucdumu kullan bi yardım etsin simdiden cok tesekürler

status denied diyor

L

loq

Misafir
tıkladım action linki vardı sonra inglizce sayıf ne yapdıysam hala Balance: $0.00 USD gösteriyor çözümü nedir tesekürler simdiden

L

loq

Misafir
hesapı Verified cok önceden yapmısdım kredi kartından Verified oldum

cahveci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayda ? yok bi yere harcamıs olsan ana sayfada my account bölümünde gözükür yapılan işlem :( keske yardımcı olabilsem ploop a mesaj at pmden o anlar belki

cahveci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben tıkladım accepted ı hemen yattı online saniyesine :( sende deniedd yazıyo ama sen yoksa accepted yerine yanındaki iptale mi tıkladın sedoya mektup at bence

L

loq

Misafir
ne yazıyım inglizcem yok yardımcı olabirlmisin bide geldigi zaman direk nereye tıklıycam cok sağol cahveci

cahveci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dear Webmaster

You will send money to my paypal account but ı cant click true button so my money denied please looked my sedo account again.

Best Regards

L

loq

Misafir
cok sagol attım mail sonra gelirse direk nasıl alıcam hemen meblag 26 euro

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sen gelen paraya deny (reddet) dersen hesaba geçmez tabi :D accept e tıklayacaksın :)

L

loq

Misafir
uyuz

böyle bi sey geri alma sansım varmı tekrarmı yollamaları lazım birde paypal cumartesi pazar fark edermi banka muhabeti gibi

cahveci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yollarlar meblan ufak sorun olcagını sanmam ama cevap ne kadar hızlı dönerler bilmem

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5