İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Paypala sanalkart onaylama Yardım

strannqe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Slm arkadaslar Garantı bankasının parakartından sanalkart olusturdum ve paypala eklemek ıstedıgımde :
''Bu kredi kartını onaylayamıyoruz. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğruluğunu kontrol edin. Sorun devam ederse, lütfen başka bir kredi kartı girmeyi deneyin.'' Yazılı hata alıyorum ancak sanalkartımın acık provizyon bolumune gırdıgımde asagıda oldugu gıbı sanalkartımdan paypal tarafından 1.60 TL cekıldıgını goruyorum.Neden sanalkarttımı onaylayamıorum nerde hata yapıyorum Lutfen yardım edınız.

TARİH İŞLEMİN YAPILDIĞI YER TUTAR
04.01.2011 23:02:25 PAYPAL 4 *93***3* 1,60

xgitarx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
yeterli miktar olmayabilir sanal kartında.

strannqe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yeterli miktar mevcut ama hep aynı hatayı verıyor

xgitarx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
sanırım 1,95 dolar gibi bir miktar çekiyordu paypal, sizden 1,60 tl yani 1 dolar gibi bir rakam çekilmiş, paypaldan daha kapsamlı anlayan arkadaşlar daha net cevap verebilir.

5DEL1

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
Ben onaylatma işlemi gerçekleştirdiğimde 4 haneli bi onay kodu veriyordu ve o kodu bankanın müşteri temsilcilerinden alıyordum. paypala girip onaylama işlemini tamamlıyordum. şuan paypalımda 1 adet kredi kartı ve kredi kartına bağlı olmayan başka bankanın sanal kartı mevcut

Kart bilgilerini giremiyorsan sanal kart iptali varsa iptal edip tekrardan bir sanal kart oluşturmayı dene büyük ihtimal farklı bilgilerle kart oluşturacaktır öyle dene birde

Hatırladıklarım bunlar şuan için

Metallica

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
garanti bankasına telefon ediyorsun
sanal kart iptal etmek istiyorum diyorsun 1 2 sorudan sonra iptal olur.Sonra yeniden bir sanal kart oluşturup paypal ekliyorsun hesap onaylarken 10 tl ekle sanal karta bazen sorun çıkıyormuş

strannqe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hele sukur hallettım arkadaslar daha once sanalkarta 5 TL yukleyerek denıyordum olmuyodu Metallica arkadasın uyarısıyla ıptal etmeden once bıde 10 TL yukleyerek denıyım dedım ve sanalkartımdan 1.95 dolar cekıldı en sonunda sonra acık provizyon bolumune gırdıgımde 4 hanelı kod hemen gelmıs paypalda gırdım ve onayladım.benım bıldıgım bu 4 hanelı kod hemen gelmıyor nasıl olduda hemen geldı ve paypal hesabıma gırdıgımde Paypal bakıyesı 1.95 dolar olarak gozukuo yanı bu 1.95 dolar bı kac gun ıcınde sanalkartımamı yatcak burasını anlayamadım bu konudada bılgılendırsenız cok sevınrıım bu arada Allah hepınızden razı olsun kac gundur urasıp yapamıodum sayenızde basarabıldım.Özellıkle Metallica arkadasın 10 TL yukle uyarısı benı bu dertten kurtardı :D

Metallica

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Hele sukur hallettım arkadaslar daha once sanalkarta 5 TL yukleyerek denıyordum olmuyodu Metallica arkadasın uyarısıyla ıptal etmeden once bıde 10 TL yukleyerek denıyım dedım ve sanalkartımdan 1.95 dolar cekıldı en sonunda sonra acık provizyon bolumune gırdıgımde 4 hanelı kod hemen gelmıs paypalda gırdım ve onayladım.benım bıldıgım bu 4 hanelı kod hemen gelmıyor nasıl olduda hemen geldı ve paypal hesabıma gırdıgımde Paypal bakıyesı 1.95 dolar olarak gozukuo yanı bu 1.95 dolar bı kac gun ıcınde sanalkartımamı yatcak burasını anlayamadım bu konudada bılgılendırsenız cok sevınrıım bu arada Allah hepınızden razı olsun kac gundur urasıp yapamıodum sayenızde basarabıldım.Özellıkle Metallica arkadasın 10 TL yukle uyarısı benı bu dertten kurtardı :D
hayırlı olsun
1.95 $ paypal bakiyene ekleniyor sanal karta geri dönmüyor.

strannqe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bilgi icin tesekkurler ben bundan sonra upload sitelerinden kazanacagım parayı paypala aktarıcam paypaldanda sanalkartıma aktarabılırmıyım netten yaptıgım arastırmada sanalkarta para aktarılmıyormus heralde tam anlayamadım paypalda para cekin bölümüne gırdıgımde Kartınıza Para Çekme ye tıklıyorum ve karsıma Kredi Veya Banka Kartı ekleyin bölümü cıkıyor yani sanalkartım gözükmüyor.
'' PayPal hesabınızdan kredi kartına, banka kartına ve ön ödemeli karta para transfer etmek için Visa logolu bir kart ekleyin.'' uyarısı var.Benım sanalkartı olusturdugum Paracardım Visaydı ama sanalkart mastercard oldu o sekılde onaylattım.sımdı ben bu bölumde paracardımın bılgılerını gırerek paypaldan paracardıma para aktarabılırmıyım yoksa sanalkartıma para aktarma durumu varmı yardımlarınız ıcın cok tesekkurler sağolun

Metallica

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
garantideki sistemi tam olarak bilmiyorum banka hesabı ekle parayı banka hesabına 5$ felandı galiba tam hatırlamıyorum çekebilirsin yada uygun bir kurla satabilirsin burda :)

strannqe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yani Banka hesabı ekle bolumunden paracardımın IBAN nosunumu yazcam Visa electron paracardın ıban nosunu kabul edıyormu acaba

Metallica

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
normal garanti bankası hesap numaranın yada başka kullandıgın senin adına olan (paypal isim soyisim neyse) bir hesabın iban eklemen yeterli :)

strannqe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Banka hesabını ekledım kabul etti ancak kardesımın hesabını ekledım isimler degisik soyad aynı :) su an odeme durumu beklemede görunuyor acaba para hesaba aktarılırmı yoksa paypala gerımı döner acaba

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5