İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

paypal'a üye oldum ama..

B

By-e

Misafir
Status: Turkish - Unverified
Tıklayınca
Get Verified!
onuda tıklayınca
Expanded Use Number:
Burada 4 haneli rakamı istiyor sanırım. Bankaya açıp sordum yok öyle bir ödemeniz diyor. Ama paypal e başka bir login ile üye oldum aynı kredi kartının bilgilerini verdim fakat bu kredi kartı kayıtlı diyor.

winsock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
extrede paypal LLC diye 1.95 $ lik bir ödeme goreceksin onun karsisinda 4 haneli bir numara var onu kullanarak verified edeceksin. Verified edene kadar hesabindan 250 $ lik islem yapabilirsin.

Iyi calismalar

usekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
winsock dedigini ben bi kac mesaj once zaten soyledim..

eger mumkunse bankanın internet bankaciligini aktif hale getir veya kullan.4 haneli rakam istedigine gore kredi kartindan parai cekmis demektir.sana tavsiyem bankayi aramak yerine netten kendin bak.orda guncel islemler tarzinda bir secenek wardir.ordan paypal charge islemini gormen lazim.onun yaninda 4 basamakli bi numara yazar.
eger kartindan para cekemeseydi rakam istemezdi senden.genellikle para cektikten sonra islem hesaba 3-4 gun sonra yansio ama 2 hafta bence fazla (aslinda bankasina gore de deisebilir tabii onu bilemem)

B

By-e

Misafir
şimdi çekmişmi yani tam bir bilgi verebilirsen bankayı basmaya gidicem.

usekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ewet hesabından parayı cekmis usta pin kodu sorduguna gore. sen bence pzt. bekle dovcek adam yoktur bugun... :)

B

By-e

Misafir
Bu paranın bankamatik den çekildiğini göremiyorum. Bankayada telefon açıyorum oradada çekildiği görünmüyor. Ayrıca benimle konuşan ablaya 1 saat pin kodunu anlatmaya çalıştım fakat yine anlamadı. Tam olarak ne yapmam gerekir ?

usekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2 secenek war. ilk secenek bankanin online bankacilik islemlerine girip ordan guncel islemlere bak. weya 2. secenek ekstre gelene kadar bekle usta orda yazmasi gerekir...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi