İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

paypal'a üye oldum ama..

A

altar

Misafir
Sen paypal'dan bahsettiğine eminmisin? adamlar niye oyalasın seni, toplumca her şeyden nem kapar olduk, eğer bir mail gelmesi lazımsa ve bu paypal'dan gelecekse, gelmiştir; mailinde sorun vardır yada spam'a gitmiştir.

R

REdBuLL

Misafir
hemen gelmesi lazım
bana hemen gelmişti.
junk mailini bir kontrol et istersen.

B

By-e

Misafir
evet arkadaşlar haklıymışsınız. :)

Forumuda baya araştırdım ama elle tutulur bi yanıt alamadım. Ben paypal hesabımla sitem üzerinden nasıl online host satışı yapıcam, Yada alışveriş sitesi acıcam. Bunun icin gerekli şeyleri, nerden nasıl yapacağımı söylerminisiniz.

aslanbey34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
By-e' Alıntı:

Forumuda baya araştırdım ama elle tutulur bi yanıt alamadım. Ben paypal hesabımla sitem üzerinden nasıl online host satışı yapıcam, Yada alışveriş sitesi acıcam. Bunun icin gerekli şeyleri, nerden nasıl yapacağımı söylerminisiniz.

bende araştırıyorum bir bilen varsa yazarsa sevinirim. üye oldum ama kod mod neyi kopy yapacaz.

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar yazılan mesajlardan bazıları sacma geldi bana paypal bir sponsor veya benzeri bir sistem değildir.. bir nevi sanal banka gorevi üstleniyor ve oldukca populer.. uye olurken sizden kredi kartı bilgilerinizi istiyecektir.. bunda amac kredi kartınızdan cok cüzzi bi miktar tam hatırlamıyorum 1,99 $ dı sanırım bi mebla cekiyordu.. email adresiniz sanalda kredi kartınız oluyor siz kendi paypal hesabınızdan baska bi paypal hesabına para transfer edebilirsiniz.. ayrıca internette paypal kullanan alısveris sitelerinden alısveris yapabılırsınız ornek ebay gibi.. paypaldan nasıl para cekerim diyorsanız.. turkiye icin bu su an imkansız gozukuyor ancak forumda paypalı belirli yüzdeler alarak bozan arkadaslar bulunuyor. simdi yine bu soru gelebilir peki bu arkadaslar paypaldan paralarını nasıl alıyor.. bu arkadaslar ya yurt dısında bulunuyor yada internette alısveris yaparak bu paraları degerlendiriyorlar.. paypal hakkında sorularınız olursa yantlamaya calısacagım..

A

altar

Misafir
Bu basit, paypal destekli bi tane shop scripti bul, paypal adresini yaz kullan, bu kadar ama ticari hesap olmadığı için her satışını onaylaman lazım, mesela adam ödüyor, senin hesapta onayla veya reddet çıkıyor, onaylayınca para senin oluyor.

By-e' Alıntı:

hayrettinbas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
peki bu onay paypal hesabına mı yoksa mail adresine mi geliyor. unverified hesaplar da ödeme alabiliyor mu. bunları cevaplarsanız çoooook sevinicem.

A

altar

Misafir
mailine uyarı gelir, hesabına girer onaylarsın, unverified olanlar ödemeyi kabul edemez zaten unverified olanlar başkasına para transferi de yapamaz.

B

By-e

Misafir
Teşekkürler arkadaşlar. Bir sorum daha var. Mesela ben bu ay içinde sitem üzerinden 2 milyar TL. gibi bir satış yaptım bunu yurt dışındaki hesabıma euro yada $ olarak transfer yapabiliyormuyum yada yapacağım transferde her hangi bir limit varmı yani tüm paramı o ay içinde transfer edebilirmiyim hesabım çok kabarık olsada ?

D

dilberler.com

Misafir
By-e' Alıntı:
Teşekkürler arkadaşlar. Bir sorum daha var. Mesela ben bu ay içinde sitem üzerinden 2 milyar TL. gibi bir satış yaptım bunu yurt dışındaki hesabıma euro yada $ olarak transfer yapabiliyormuyum yada yapacağım transferde her hangi bir limit varmı yani tüm paramı o ay içinde transfer edebilirmiyim hesabım çok kabarık olsada ?

Ben 6 aydır paypal ile çalışıyorum.Bu bilgime dayanarak sana cevap vermek isterim.

Paypalı bi banka hesabına aktarman için o hesabın amerika da olması gerekli.

Ve ufak bi ayrıntı 6 ay içinde bu hesabı bildirmez konfirme etmezsen hesabını askıya lıyorlar.Bu parayı bozmanın en güzel yolu bi komisyoncu arkadaşa bozdurman % 15 % 19 ile bozuyorlar ama güveniliri bulman şart ve asla paranın hepsini bi anda bozdurma parça parça ve banka hesabını kontrol ederek.

Saygılar yardımcı olduysam ne mutlu bana

B

By-e

Misafir
ya bu paypal Kredi kartından daha parayı çekmedi. 2 hafta oldu ama görünmüyor çektiği para. Ne kadar daha beklemem gerek acaba ?

M

mmclk

Misafir
Kredi kartı 1 YTL ye provizyon vermediği için paypala kredi kartını ekleyemiyorum. Böyle bi sorunla karşılaşan var mı ?

usekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kredi kartinin oyle bir luksu olmamasi gerekir.

hangi bankanin kartini kullaniyorsun. ayrieten kartindan 1,99 dolar cekio.1 ytl den fazla yani.

eger odemeyi sanal kartla yapiorsan sorun yasayabilirsin.ben normal kullandigim kredi karti bilgilerini werdim.

bu arada paypal karttan 3-4 gun icinde para ceker. we ekstrenizde bu işlemin yaninda 4 basamakli bi kod yazar.o kodla verified oluyorsunuz. eger internet bankaciligi kullaniorsaniz bu kodu ay sonu ekstrenizi beklemeden gorebilirsiniz...

B

By-e

Misafir
Finans bank ın kredi kartını kullanıyorum. Kredi kartı bilgilerimi girdim ama halen daha paypal çekmemiş parayı.

usekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sen cekip cekmedigine nerden bakıyorsun? online islem bankaciligindan mi? bide para cekme olayi basarili olmus mu? yani paypal hesabına girdiginde karsina pin girmen gereken yer cıkıyormu? normalde 3-4 is gunu sonra parayi cekiyolar ve ekstrede gozukuyor para cekildi die....

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5