İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Paypalda sorun mu var

rosende

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
3 farklı kredi kartı denememe ragmen hep aynı hatayı alıyorum

Before you can add this credit card to another account, you must contact the PayPal Credit Card Team at [email protected]. A customer service representative will respond to your request shortly. If you would rather add a different credit card to your PayPal account, you may do so at any time. Thank you for your cooperation.

sebebı nedır sızce?

twindiablo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Başka bir paypal hesabında kredi kartınızı kullanmışsınız.

rosende

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
sımdıde soyle bır sorun var

ayPal has charged the $1.95 USD Expanded Use Fee to your card.

Find the 4-digit Expanded Use Number associated with this charge on your next credit card statement (monthly transaction history).
If you access your card statement online, it may take up to 4 business days for your Expanded Use Number to appear. If you don't have online access to your statement, please wait for your printed statement to arrive by mail.

For security reasons, your card carrier is not allowed to reveal your Expanded Use Number over the phone. Learn More

get number dıyor hangı numarayı ıstıyor anlamadım??

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Her kredi kartı ekleme işleminde bir kereye mahsus bu miktarı alıyor sanırım.
4 iş günü içerisinde size bu kartınızla ilgili bir pin kodu gönderecekler ve o numara ile kredi kartınızı aktif etmiş olacaksınız.

Bende 3-5 gün önce aynı işlemi yaptım ama hala o pin kodu gelmedi.

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
rosende' Alıntı:
sımdıde soyle bır sorun var

ayPal has charged the $1.95 USD Expanded Use Fee to your card.

Find the 4-digit Expanded Use Number associated with this charge on your next credit card statement (monthly transaction history).
If you access your card statement online, it may take up to 4 business days for your Expanded Use Number to appear. If you don't have online access to your statement, please wait for your printed statement to arrive by mail.

For security reasons, your card carrier is not allowed to reveal your Expanded Use Number over the phone. Learn More

get number dıyor hangı numarayı ıstıyor anlamadım??

Kredi kartı hesap ekstrende

xxxxPAYPAL--*EXPUSE-xxxxxxxxxx-GB

türü bir şey olacak. xxxxPAYPAL yazan yerdeki xxxx 'leri PayPal hesabında kredi kartı doğrulama bölümüne girmen gerekiyor.Yoksa kredi kartını PayPal hesabında kullanamazsın.

S

sergold

Misafir
eksrerndeki 4 rakkami paypal deki hesabina gir ve adamlar o kredi kartitnin sana ait olduguna ikna olsunlar die

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SLiM_BoY' Alıntı:
Kredi kartı hesap ekstrende

xxxxPAYPAL--*EXPUSE-xxxxxxxxxx-GB

türü bir şey olacak. xxxxPAYPAL yazan yerdeki xxxx 'leri PayPal hesabında kredi kartı doğrulama bölümüne girmen gerekiyor.Yoksa kredi kartını PayPal hesabında kullanamazsın.

Teşekkürler Expanded Use Number konusuna açıklama getirdiğiniz için.
Uzun zamandır kullanmıyordum neler değişimiş böyle.
Bende diyorum bu numara niye gelmiyor. :)

korayx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dün

Ben 20 sinde girdim ama hala yok pin kodu filan ekstremde yok ne biraz daha mı beklemem lazım

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
korayx' Alıntı:
Ben 20 sinde girdim ama hala yok pin kodu filan ekstremde yok ne biraz daha mı beklemem lazım

Eğer internetten bakıyorsan bazı bankalarda 2-3 gün içerisinde ekstrene yansıyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5