İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Paypal'daki ismimi nasil degisebilirim?

war

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Paypalda adim soyadim yaziyor. Ilk kayit ettigimde öyle yapmistim. Adim osyadim yerine websitemin adini yazmam mümkünmü? Karsi tarafa ödeme yaptigimda veya bana ödeme yapildiginda adim degilde web sitemin adi görünsün.

"Payment To SITEADI.COM May 12, 2006 Unclaimed Details -$1.00 USD $0.00 USD"

gibisinden...

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
normal account kullanmadığım için bilmiyorum ama Paypal'de isim soyasim değişmez diye biliyorum. Kredi kartında yazan isim geçerlidir
Paypal derki : sadece harf hatalarını değişebiliriz. mesela " ahmett " yazılmışsa " ahmet" olur ama komple değişmezler ( sanıyorum ) yine de araştırın paypal help kısmını

https://www.paypal.com/cgi-bin/webs...rior_transaction_id=490659&answer_id=16777221

war

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tamam neyse o zaman böyle kalsin. Sitemizin ismini koymak nasip degilmis demek :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5