İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Paypaldan Bir mail geldi Ama Hesapta bi sorun war Acil Yardım :(

D

DeVriM

Misafir
Merhabalar paypal a kartımı çok önce eklemiştim ama kartım verifed olmuş one anlamadım ve bana mail geldi sanırım paypal hesabıma para yollamış ama bitürlü kartımı kabul ettiremedim :( bi form çıkıyor fax number vb..
oraya ne yazacağım gelen parayı kabuletmessem nekadar zamanda iptal ve gelen parayı kabul etmem için illa kartımın ekli olması lazımmı kart eklemeden alabilirmiyim buparayı ??ne olur lütfen yardım

Dear Mehmet Ali Kandemir,

On Dec. 7, 2005, jerry paul sent you a payment for $385.00 USD.

The funds have been returned to jerry paul's account.

This payment was returned for the following reason(s):

You are an International member and have not manually accepted or denied this payment.

Please contact jerry paul (******) to arrange an alternate payment method.

If you have any further questions, please log in to your PayPal account and go to the History subtab. Locate this transaction and click the word "Cancelled" in the Details column.

Thank you for using PayPal!
The PayPal Team

adresim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Maalesef para geri gonderilmis. Yazilanin ozeti bu

anadolu06

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sen bu parayı beklemiyordun sanırım :)

yanlışlıkla gelmiş olmasın ???

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
ödeme geldğinde accept veya denny diye butonlar çıkmış. fakat parayı kabul etmen için tanınan süre dolmuş ve gönderene iade edilmiş. sen ya o parayı gönderenden tekrar rica etçen yada alternatif ödeme şekli bulacaksın.

D

DeVriM

Misafir
verifed oalyını nasıl kaldırabilirim kart ekleyebilirim bi kod felan gelıormuş ama neryee gelıor oparayı almam lazım adamla konuştum tekrar göndercek ama oparayı ayın 12sine kadar nakite çevirmem gerekiyor

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5