İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Paypal'dan Ödeme Alınırken Bir Sorun Var Cok Acil Yardım

q72

0
Yasakli Uye
Reaction score
15
Arkadaşlar geçenlerde 90 tl ödeme aldım banka hesabına aktardım resimdeki gibi tamamlandı dedi banka hesabını kontrol ettim ama yatmamıştı

4394.jpg

Dha beklemelimiyim ne yapmalıyım lütfen yardım edin

Dün beklemede yazıyordu bu gün tamamlandı yazıyor

StyLes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Arkadaşlar geçenlerde 90 tl ödeme aldım banka hesabına aktardım resimdeki gibi tamamlandı dedi banka hesabını kontrol ettim ama yatmamıştı

4394.jpg

Dha beklemelimiyim ne yapmalıyım lütfen yardım edin

Dün beklemede yazıyordu bu gün tamamlandı yazıyor

24 Saat bekleyin.Gelmezse mail atın.

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bankalarda bu aralar Merkez bankasındaki bir sorundan dolayı aktarımlarda sorun olabilir. Cuma eft'ler falan kimseye ulaşmamış.
Fazla acele etmeyin ulaşır. Paypal aktarımları normalde 5-7 gün arası zaman alabiliyor.

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
5 7 gün ile ilgisi yok maximum 4 gün içerisinde EFT yapılır hafta içerisinde olduğu sürece para hesabınızda olur.

Paypalın 5 7 iş günü abartasına aldanmayın.

hrunymaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Eğer para haftaiçi çekildiyse ve haftasonuna denk düşmüyorsa bende her zaman 3.gün öğleden sonra hesaba yatmış oldu. Araya tatil girerse, tatil günü kadar süre uzuyor.

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
5 7 gün ile ilgisi yok maximum 4 gün içerisinde EFT yapılır hafta içerisinde olduğu sürece para hesabınızda olur.

Paypalın 5 7 iş günü abartasına aldanmayın.

İlgisi yok deme paypal bunu boşuna söylemiyor.

Bankalara göre değişiyor;
Bende 3 gün içinde aktarım tamamlanıyor. Bazı bankalarda 4 gün bazılarında 5 gününü buluyor. Paypal onun için süreyi uzun gösteriyor.

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
İlgisi yok deme paypal bunu boşuna söylemiyor.

Bankalara göre değişiyor;
Bende 3 gün içinde aktarım tamamlanıyor. Bazı bankalarda 4 gün bazılarında 5 gününü buluyor. Paypal onun için süreyi uzun gösteriyor.

Dostum ben 2008 den bu yana paypal kullanıyorum 7 gün hiç beklediğimi hatırlamıyorum ? hafta sonuna dekkelmediği sürece.

q72

0
Yasakli Uye
Reaction score
15
teşekkürler arkadaşlar ödemyi aldım

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5