İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

paypaldan stormpay'e nasıl para transfer edebilirim.

N

nomak78

Misafir
bunu başaramazsam kredi kartıyla transfer edicem ama ben paypaldan transfer etmek istiyorum. bunu bana nasıl yapabileceğimi anlatabilirmisniz?

paypal-->moneybookers transferinide anlatırsanız ayrıca memnun olurum.

P

Picoo

Misafir
Name: u21f242321r y312g124124n
Email: mail.net Add/Update Emails
Affiliate Link: http://www.stormpay.com/?218 Banner Code
Auctions ID: Muzer Visit the auctions
Balance: $373.99

dün 1500$ dailyproya attım.

kalan 350$yi paypalla takas etmek istiyorsan salı günü bunu yapabiliriz.

N

nomak78

Misafir
Tamam ödemelerim geldiğinde takas yapalım. Çok makbule geçti teşekkürler.

rs635

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
walla helal 1500 dolar yatırmışsın, risk diye buna derim ben ben olsam günde 12 değil 100 sayfa gezerim korkumdan:)

N

nomak78

Misafir
bide para transferinin nasıl olacağını öğrenseydik hoş olurdu:)

N

nomak78

Misafir
Yönlenimli psikolojideki ödül yöntemini kullanalım o zaman:)

Paypal-->Stormpay

ve Paypal-->Moneybookers

Stormpay,Paypal ve Moneybookers'tan --->Türkiyedeki bir banka hesabına para transferini

3 ayrı başlık altında anlatan adama 10$ paypal veriyorum

P

Picoo

Misafir
Böyle birşey mümkün değil.
Hepsi ayrı şirket. Sadece e-gold & stormpay arası birşey vardı oda durduruldu.

rs635 bende öyle yapıyorum:D

N

nomak78

Misafir
ne devasız dertmiş bu. adamın biri anlatcam dedi gönderdik 10$ ı hiçbişey anlatmadı. güle güle harcasın. ne garip cemiyet oldu. sonrada bana neden isyankarerkek oldun diyolar:) ben isyan etmiyeyimde kim isyan etsin. artık bilgiye ödeme yok. vermicem 1$ bile.

L

LibRa

Misafir
nomak78 sana 10 kez demislerki ogle bisey imkansiz ya senin kafan basmiyor yada bi oyun pesindesin amacini hala anlamis degilim neyse kendi bildigin gibi oyna :) tobe tobe

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nomak78' Alıntı:
imkansız
varsa onu istiyorum

bana imkansızı verin

yahu 10 dolar ona vereceğine, bana yarısını verse idin bıkmadan usanmadan her sistemi defalrca sana anlatırdım ben :) zaten bu hyip ye tetal ile ben gaz verdik sanırsam. En merak ettğim ise şu, ilk kim burada şu kadar kaybım oldu diye çıkarak dert yanacak. (Bu bende olabilirim :)

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
drstranger' Alıntı:
yahu 10 dolar ona vereceğine, bana yarısını verse idin bıkmadan usanmadan her sistemi defalrca sana anlatırdım ben :) zaten bu hyip ye tetal ile ben gaz verdik sanırsam. En merak ettğim ise şu, ilk kim burada şu kadar kaybım oldu diye çıkarak dert yanacak. (Bu bende olabilirim :)
elbetteki kayıplar olacak. benim bile kaybettiğim yerler oluyor. bunlar hep şans işi. gaz olayına karşıyım. biz sadece tavsiye ve yardımda bulunuyoruz. mesela ben ödeme almamışsam (ref komisyonları ödemeden saymıyorum) burada tanıtmıyorum. sadece 2003 veya 2004 yılında öyle bir hyip sitesi tanıtmışım. o dönemlerde bu işlerden anlayan olmadığı için popüler olmamıştı konular. ama forumda ben dahil 3 kişi vaktinde bilgileri paylaşarak bu işlerde çok yol katettik. eski forum sayfaları karıştırılsa aslında bu konularla ilgili çok güzel yazılar okunabilmesi mümkün.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5