İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Paypal'ı nakite dönüştürebilecekler..

Desix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar,
Paypal hesabımdaki paraları malum Türkiye'deki hesabıma alamıyorum.
Bu nedenle Paypal hesabımdaki parayı nakite dönüştürüp Türkiye'de hesabıma yollayabilecek arkadaşlar arıyorum.
Bu işle uğraşan arkadaşlardan aşağıdaki bilgiler ışığında cevap bekliyorum..

1- Ne kadar komisyonla yapıyorsunuz bu işi?
2- Bu dönüşüm işlemi sonunda para kaç günde hesabıma geçer?
3- Ne kadar sürede bir bu işlemi yapabiliriz? Mesela haftada1, ayda 2-3 kez. Bir limit var mı bu konuda?
4- Varsa referanslarınızı, sizle iş yapan insanlardan birkaç örnek verebilirseniz sevinirim.

Bu işlemi ilk defa yapacağım için böyle titiz davranmak durumunda kalıyorum.

Uygun şartlarda anlaştığımız arkadaşla bu işlemi uzun süreli sürdürmeyi düşünüyorum. Tani bir nevi onun kalıcı müşterisi olacağım.

Cevaplarınızı bekliyorum.

ayhan

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Zaman zaman ben paypal->EFT,Havale işlemini yapmaktayım. Rutin işim değil ama... %15 komisyon ile yapmaktayım. Para havale ise hemen, EFT ise en geç bir iş günü sonunda hesabına yatırılabilmekte. Benim dışımda tr.st, referxchange ve birkaç arkadaş daha çevrim işinde yardımcı olabilir sanırım. Belli bir alt limit veya üst limit belirtemeyeceğim. Duruma göre aylık en fazla 500$ olabilir sanırıım...
Hesabının verified olduğunu varsayıyorum tabii... :) Şu ana kadar 3-4 arkadaşın paypallerini nakite döndürmede yardımcı oldum ama isim vermeye gerek görmüyorum...

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Darxis , Yani Okan paypal'ı YTL'ye ceviren arkadaslardan birisi. Benim 500 € uzerindeki paramı nakite cevirdi. 500 $'ın uzerinde ise %10 uzerinde değil ise %12 komisyon alıyor.
Ornegin para pazartesi günü Darxis'in paypal'ına yattıysa Salı günü paran Banka hesabında demektir. ;)

M

MrManson

Misafir
ayhan' Alıntı:
Zaman zaman ben paypal->EFT,Havale işlemini yapmaktayım. Rutin işim değil ama... %15 komisyon ile yapmaktayım. Para havale ise hemen, EFT ise en geç bir iş günü sonunda hesabına yatırılabilmekte. Benim dışımda tr.st, referxchange ve birkaç arkadaş daha çevrim işinde yardımcı olabilir sanırım. Belli bir alt limit veya üst limit belirtemeyeceğim. Duruma göre aylık en fazla 500$ olabilir sanırıım...
Hesabının verified olduğunu varsayıyorum tabii... :) Şu ana kadar 3-4 arkadaşın paypallerini nakite döndürmede yardımcı oldum ama isim vermeye gerek görmüyorum...

saolsun ayhan banada yardımcı oldu. Paypal ile hesabına yolladıktan sonra parayı ertesi gün eft yaptı .. güvenebilirsiniz ben hiç bir sorun yaşamadım ..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5