İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

paypalımı 2. defa limited ettiler :( yardım.

Murat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba daha paypal sanırım 2-3 ay once limited etmişdi hesabımı faxladım bilgileri ing. bilen ark.ların yardımıyla açıldı. şimdi gene limited etmiş karta hesabımdaki parayı aktarırken aktarırken. Daha once paypal hesabım çalışmışdı. Bende kardeşimin hesabıyla açmışdım şuanki kullandığım limited olan ( Proof of address for isim soyisim Sallamasyon mah.i çıkmaz sk. ist/turkey ) altta benim ismi koymuşlar adresi aynı yapmışdım gerci aynı Şimdi şu istenenlerin dışında:

* Passport
* Driver's License
* National Identity Card

Alltaki 3 ayki tarihde yaptığım işlerin ne oldugunumu yazıcam? ing. cevirmede biri yardımcı olabilirse sevinirim.

limited msjı:

PayPal requires a copy of certain documents for verification purposes to return your account to regular standing.

Please submit each of the following documents: Help

- Valid photo ID

* Passport
* Driver's License
* National Identity Card

- Proof of address for isim soyisim Sallamasyon mah.i çıkmaz sk. ist/turkey

* Utility Bill

- Proof of sufficient inventory for the following transaction:02435SDS34344DSW ( <>- Nov. 2, 2007 )
- Proof of sufficient inventory for the following transaction:2KDSADASIDSADS111 ( <>- Dec. 3, 2007 )
- Proof of sufficient inventory for the following transaction:645SADSE43545DF45 ( <>- Jan. 12, 2008 )
Please make sure that the documentation you provide is valid and legible. If we do not receive all of the requested documents and information indicated within 7 days, we will be unable to complete the application review process.

Note: This information will not be shared with any third parties.

ÖZET: kısaca faxda kart bilgileri kimlik adres dışında 3 aylık bana gelen odemelerle ilgili açıklamamı yapıcam ( parking ödemeleri ) hsp ım personel. Pazar günü fax cekilince inceleme şansları oluyor mu yoksa pzrts yimi bekliyeyim?

kamebu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba daha paypal sanırım 2-3 ay once limited etmişdi hesabımı faxladım bilgileri ing. bilen ark.ların yardımıyla açıldı. şimdi gene limited etmiş karta hesabımdaki parayı aktarırken aktarırken. Daha once paypal hesabım çalışmışdı. Bende kardeşimin hesabıyla açmışdım şuanki kullandığım limited olan ( Proof of address for isim soyisim Sallamasyon mah.i çıkmaz sk. ist/turkey ) altta benim ismi koymuşlar adresi aynı yapmışdım gerci aynı Şimdi şu istenenlerin dışında:

* Passport
* Driver's License
* National Identity Card

Alltaki 3 ayki tarihde yaptığım işlerin ne oldugunumu yazıcam? ing. cevirmede biri yardımcı olabilirse sevinirim.

limited msjı:

PayPal requires a copy of certain documents for verification purposes to return your account to regular standing.

Please submit each of the following documents: Help

- Valid photo ID

* Passport
* Driver's License
* National Identity Card

- Proof of address for isim soyisim Sallamasyon mah.i çıkmaz sk. ist/turkey

* Utility Bill

- Proof of sufficient inventory for the following transaction:02435SDS34344DSW ( <>- Nov. 2, 2007 )
- Proof of sufficient inventory for the following transaction:2KDSADASIDSADS111 ( <>- Dec. 3, 2007 )
- Proof of sufficient inventory for the following transaction:645SADSE43545DF45 ( <>- Jan. 12, 2008 )
Please make sure that the documentation you provide is valid and legible. If we do not receive all of the requested documents and information indicated within 7 days, we will be unable to complete the application review process.

Note: This information will not be shared with any third parties.

ÖZET: kısaca faxda kart bilgileri kimlik adres dışında 3 aylık bana gelen odemelerle ilgili açıklamamı yapıcam ( parking ödemeleri ) hsp ım personel. Pazar günü fax cekilince inceleme şansları oluyor mu yoksa pzrts yimi bekliyeyim?

Senin gibi daha bircok kisinin fax gonderdigini dusunursek hepsi siraya girecegi icin simdiden gondermen tabiki iyi olur.

Faxi internet uzerinden gondermen daha iyi olur.Telekom abd'ye en son sayfa basi 6-7 ytl falan aliyordu.

knorbulyon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
paypalında paran yoksa yeni bir paypal hesabı açmanı önderirim.

Murat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
int. nasıl fax gonderiliyor ki :) o mail olmasın? Pek yardımcı olucak msj lar yazmamıssınız genede saolun.

Malatya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fax da gönderiliyor arkadaşım.Hatta telefon bile açılıyor bildiğin gibi.Fax'a niye şaşırdın? 25 fax limitli bir trial program vardı, txt2fx gibi bir şeydi.Ayrıca fax modemim varken başka bir şeye ihtiyaç duymadan çok fax gönderdim.Yurt içi 1 kontör Ama yurt dışı o zamanlar 5 kontör olarak ücretlendiriliyordu.İnternetten görüntülü konuşma bile yapıyoruz ama ücretsiz doğru düzgün fax sitesi yok ne yazık ki.Zamanın varsa oku http://en.wikipedia.org/wiki/Internet_fax ingilizcen varsa da(ya da bilen biriyle) "fax over internet" i google dan ara.

2. bir husus.paypal bazen haklı bazen de haksız olarak çile çektiriyor.Genelde bir limiti aştığında ya da herhangi biri şikayet ettiğinde seni kısıtlıyor.Kişisel tecrübem, mutlaka açıklayıcı ve uzun uzun yaz.Yardımcı olacaklardır.Park ödemesiyse kesin standart a döner hesabın.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5