İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Paypalımı onaylıyana 10 tl

sukru26

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Paypalımı onaylıyana 10 tl vereceğim ödeme paypalla olacaktır.

Daha önce paypal nedeniyle dolandırıldığım için para paypalım onaylı olduğumu gördüğüm zaman vereceğim. Ona göre pm atın

Berker09

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
10859.bmp

sukru26

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
paypal onaylaması ben biliyorum 6 aya yakın paypal kullandım. Ancak alışveriş için paypal onayı lazım buda sanal kart veya kredii kartı ile yapılıyor. ben herhangi bir kart kullanmadığım için onaylıyacak kişi arıyorum

bunu 8tl yapıyorlardı forumda
dolandırmaya gelince parayı peşin ödemem yoksa beni paypal hesabımla dolandırmadılar

paypal onaylatılcak hesapta para yok o yüzden rahattım paypalım onaylanınca ben diğer paypal hesabımdam parasını ödeyeceğim

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Paypalın onaylansada içerdeki parayı kullanamazsın.

En temizi kendi kredi kartınla onaylıcan, sonra 7.5TL gibi bir transfer ücretiyle içerdeki paranı çekiceksin kartına. Daha sonraki alışverişlerde de karttan çekilcek para paypala.

Ben çok araştırdım başka yolu yok. İçerdeki parayı kullanma yolu bilen söylesin lütfen başka varsa.

sukru26

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konu kapatılabilir onaylı paypal satın alınmıştır

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5