İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Paypal'ında 10$ olan varmı?

sepya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Paypal'ında 10$ olan varmı? Arkadaşlar varsa ben 10$'ı hesabınıza transfer ediym sizde benim paypal'a gönderin. Bu şerefsiz paypal bizim bazı türk kredi kartlarına block koymuş. (Son 4 numarasına göre) O yüzden yatıramıyorum.

Şimdiden teşekkürler...

togan1903

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dostum paypal kullansam canın saolsunda kullamıyorum.

Alobar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet benimkinide bloklamış çok iyi bi host firmasından alan alcam onun yüzünden alamıyom bu aralar paypaldan nefret ettiğim kadar bişeyden nefret etmedim :mad: :mad: :mad:

sepya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şerefsizler dicem olmuycak. Sanki dolandırıcılar tarafından kullanılmayı bu şekilde engelleyecekler de kart numarası blokluyorlar. Bir arada türkiye iplerini banlamışlar. Hayret birşey yaa...

123mp3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
paypali anlamak biraz zor sanirim. Zaten bizi bir paypal anladı, oda yanlış anladı:)

A

aSKa

Misafir
aslına bakarsak kabahat birazda bizde arkadaşlar yerli firmalar dururken neen yabancı firmalardan alışveriş yapıyoruzki

Desix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yerlilerin istikrarsız, sorunlu, müşteri ilişkilerinde ve memnuniyetinde zayıf olamalarından olabilir mi acaba?

Keşke olmasa da kullansak..

BIRBEY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
NeteLLer paypaL'a 1000 basar ama onu da host firmaLarı kuLLanmıyor vegas firmaLarı kuLLanıyor geneLLikLe... PaypaL iLe caLısmadım caLısmam da...

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ya paypala lanet olsun sürekli masraf aliyor 20 dolar para kesmişler gecende benden

sepya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bulgaristanlı arkadaşlar açmıştı yanılmıyorsam paypal tipi bir firma.
Umarım bizim türk girişimci kardeşlerimizde yakında böyle bir proje başlatırda rahatlarız biraz...
Değilmi?

U

unrated

Misafir
sepya' Alıntı:
Paypal'ında 10$ olan varmı? Arkadaşlar varsa ben 10$'ı hesabınıza transfer ediym sizde benim paypal'a gönderin. Bu şerefsiz paypal bizim bazı türk kredi kartlarına block koymuş. (Son 4 numarasına göre) O yüzden yatıramıyorum.

Şimdiden teşekkürler...

paypal problemini çözemediysen yardımcı olabilirim

sepya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
unrated çözdüm ama eminim tekrar sorun yaşayacağım. Msn: [email protected]
Eklersen gerektiğinde daha kolay görüşürüz. Bu arada herkese teşekkürler...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5