İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Paypalleri %9dan bozuyorum

masques

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Konu açmadan açılan konulara PM atarak Paypallerinizi bozuyordum. Ancak gerekmesi üzere bende konu açmak gereği gördüm.

500$ üstünü %9
100-500$ arası %10
100$ ve altı %11

oranlarında bugünlerde işlem yapmaktayım. Para akışına bağlı olarak zaman zaman ara veriyorum. Ama genelde İşbankası, garanti, hsbc ve yapı kredi bankalarından işlemleri yapıyoruz. İşbankası tercihimizdir. İşlemler bir kaç dakika içinde bitmektedir.

İlk işlem yaptığım arkadaşların cep telefonu numaralarını alıp benimkini iletip iletişime geçiyorum. (Bunu ufak bir formalite olarak yapıyorum)

Referans isteyen arkadaşlara önceden referans göstermek konusunda izin aldığım arkadaşların isimlerini pmle verebilirim.

Hertürlü sorunuz için iletişim kurmak isteyen arkadaşlar PM atabilirler

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
daha önce sorunsuz olarak bozdurdum. tavsiye ederim.

A

aaksoy

Misafir
sorunsuz bircok kez bozdurduk... tsk. sali aksamini iple cekiyoruz:D

masques

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Paypal alımlarına devam ediyorum yeniden. 3-4 gün bekleyin demeden eğer anlaşırsak bir kaç dk da parayı hesabınıza geçiyoruz...

O

ozz

Misafir
Hızlı (3-4 gün beklemeden dakikalar içinde), güvenli (bir çok referansı ile) paypal alım satım da bir numara :)

O

ozz

Misafir
Binlerce doları, saniyeler içinde, güvenli bir şekilde ve uygun komisyonla bir kez daha bozduğun için teşekkürler. Piyasada %15 deyip hızlı iş yapıyorum diyenler seni gördüklerinde ne derler bilmiyorum, teşekkürler

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hızlı ve guvenli bir şekilde bozdurdum.. Tşk.

hikmetbaysal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşla hızlı ve güvenli bi çalışma yaptık inşallah daha uzun süreler çalışacağız. tşkler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5