İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Paypopup.com istatistikler ve yorum

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu resimde günlük tekil ziyaretçiye göre kazanılan gelir yer almakta :

Benim yorumum paypopup.com güvenilir ancak kemirgen bir sponsordur. Eğer sitenize ve emeğinize değer veriyorsanız tavsiye etmiyorum. 10 bin tekil ile aylık 80$ - 100$ arası bir kazanç elde edebilirsiniz. Paypal ile ödeme alıp hosting ve domain masraflarınızı karşılayabilirsiniz. Gösterilen reklamlar genelde vegas reklamları. Yerli bir popup sponsoru olsa gerçekten çok verimli olur. Çünkü popup reklam vermek isteyen yerli vatandaş çok ama arada güvenilir bir aracı kurum olmalı. E-posta ve özel mesaj ile olacak iş değil. Aylık 10 bin tekile 100$'dan kat kat fazla verecek çok kişi var.

Umarım bu istatistikler düşüncelerinizi şekillendirir.

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu resim de ülkelere göre ayrılmış istatistikler :
pp24fo.gif

DeviLLe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla bişey dicem bana bu kadar tekili gönder günlük sana günlük helalinden 5YTL çalışır benden :) para peşin bekleme derdin yok çek masrafın yok..

calisko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
şimdiye kadar toplamda 520.000 popup açılmış ve karşılığındada 200$ aldım. az ama sektirmeden zamanında ödüyor.

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
katreklam.com bu konuda çalışmalar yapıyordu, umarım yakın zamanda aktif edilirde böyle yabancılarla uraşılmak zorunda kalınmaz...

fatihfx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aforizmalar' Alıntı:
Bu resimde günlük tekil ziyaretçiye göre kazanılan gelir yer almakta :

Benim yorumum paypopup.com güvenilir ancak kemirgen bir sponsordur. Eğer sitenize ve emeğinize değer veriyorsanız tavsiye etmiyorum. 10 bin tekil ile aylık 80$ - 100$ arası bir kazanç elde edebilirsiniz. Paypal ile ödeme alıp hosting ve domain masraflarınızı karşılayabilirsiniz. Gösterilen reklamlar genelde vegas reklamları. Yerli bir popup sponsoru olsa gerçekten çok verimli olur. Çünkü popup reklam vermek isteyen yerli vatandaş çok ama arada güvenilir bir aracı kurum olmalı. E-posta ve özel mesaj ile olacak iş değil. Aylık 10 bin tekile 100$'dan kat kat fazla verecek çok kişi var.

Umarım bu istatistikler düşüncelerinizi şekillendirir.

bende günlük 2500-3000 tekil var anca 15-20 geliyor.

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
açılan popup sitelerde de trojan ve virüs olması da cabası. bi süre kullandım ama şikayetler aldım. tamam ödeme yapıyo ama hem türk ipsine çok az veriyo hem de virüs olayı ziyaretçileri kaçırıyo zaten popup da ziyaretçi kaçıran bi olay olduğu için kaldırdım ben.

DeviLLe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
520.000 popup açılmış yani 520k tekil mi olmuş oluyor. 200$ da para kazanıyosun öylemi? yanlış mı anladım? bana her 520k yollayışında sana 200$ veririm.uyarsa ciddiyim :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5