İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Payspark Atm Kart

C

cowboy

Misafir
Arkadaslar aranizda Payspark ATM kartı(http://www.payspark.com) olan var mı? Yaklasık 2 aydan bu yana atm lerden para cekerken "bağlantı kurulamadı" gibi mesajlar veriyor.

O

onder

Misafir
hmm epassporte atm kullanıyorum, valla bu çok rahat istediğin anda veriyor, zaten onu hiç duymadım dostum. koçbank ve teb atm'lerini dene.

C

cowboy

Misafir
dostum bende epassporte'yi duymadim. Bu kart ilede mi sadece atm lerden para cekiyorsun? yoksa havale secenekleri de varmi acaba?

O

onder

Misafir
hmm hiç denemedim havaleyi ama ben teb'den dolar, euro yada TL olarakta çekebiliyorum. bir kaç gün beklersen para gelecek denerim havaleyi. birde sanal kredi kartı numarası veriyorlar, oldukça kullanışlı. genelde absürt site sahipleri kullanıyor bu sistemi. adresi: www.epassporte.com

C

cowboy

Misafir
tesekkurler dostum. payspark kartı da genelde online gambling siteleri kullaniyor. ytl ye gecisten sonra hic para cektin mi acaba?

O

onder

Misafir
evet dostum, bu akşam 140 dolar çektim. bir kaç gün öncede koçbank'tan 100 ytl çekmiştim aynı kart ile.

C

cowboy

Misafir
dostum sagolasın. Birde ben deneyeyim teb'i. Havale durumlari hakkinda gelisme olursa ve yazarsan sevinirim.

doganli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
peki bu karta nasıl başvuruluyor ?
nerelerde kullanılıyor
mesela google çeklerimizi abd de oturan biri alıp bu kartımıza yatırsa bizde burdan çeksek olur mu ?

selamlar

C

cowboy

Misafir
dostum payspark atm kart yanlizca yasakpara ve vegas sitelerinde kullaniliyor. komisyonlarinizi dilerseniz bu karta yatiriyorlar ve sizde herhangi bir atm den cekebiliyorsunuz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5