İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

payswiss i yeni duydum

Y

yusufona

Misafir
payswiss kullanan var mı arkadaşlar.. nedir bu işin özü?? abi türkçe açıklamada var ya sayfada, kesin türk çalışıyo bunlarda

adresim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadasin biri Isvicreden bir Turke ait oldugunu soylemisti yanilmiyorsam...

Cypher

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Payswissi ilk ben tanıttım burada.İsviçredn bi arkadaşın kendi şirketine bağlı Yalcin NetTech adında bi para transfer sistemi.Sistem 6 ay oldu açılalı.3 aydırda adam gibi işlior.xEarn.Com da reklamlaınıda yayılamıştık nisan ayında.Yakında garanti bankası ile parada gönderebilecğiz sanırım masrafsız.Para çekme maliyeti 0.5 usd banka hesabınıza.Zaten türkçe dil desteği [email protected] dan türkçe destek alabilirsiniz.24 saat online Katılmak isteyenler için ayrıca %50 komisyon veiyor alt üyelerinizin yaptığı para transfer masraflarından.İlgilenenlere bilgi verebilirim geniş MSN ile ulaşın. http://www.payswiss.com/?rid=cypher

Y

yusufona

Misafir
iyi bir şeye benziyor kanımca... en azından paypall ı kullanmak zorunda kalmayız ileride inşallah......

Cypher

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Amaç paypala karşı bir savaş aslında...Birde isviçrede olması bazı yabancıları cezbediyor.Dikkatli ve hızlı bir ekip çalışmakta.24 Saat mail ve telefonlarınıza türkçe destek alabileceğizniz tek pay servisi.Ayrıca Türklere özel para transferlerinde kolaylık olsun diye Garanti Bankası ile anlaşmak istiyolardı.Görüşmeler devam ediyor sanırım.Şirketin İsviçrede olması sorun olmuşGaranti TR dede şirketin bürosunu kurun demiş.Aşmaya çalışıolar sanırım.Bende TR ye kolaylık yapacakları için üye olmuştum.Ayrıca paypaldan para transferinide masrafsız yapabilirler.Bekleyelim görelim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5