İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Pazar (09.05.2010) İzmir Mangal Buluşmasını Yapıyoruz- Kesin

T

trgy

Misafir
Yarın yani 9 Mayısta buluşma kararımız devam etmektedir. Bir önceki organizasyonu yapanlar vazgeçmiş olabilir ancak biz yarın kim gelirse gelsin toplanmak istiyoruz.

Yarın Çiçekliköy'de mangal yapalım diyoruz. Çiçekliköy'e biliyorsunuz otobüsler gidiyor.

Gelecek olan kişi sayısı önemli değil, ancak gelecekler bana PM yazabilirsiniz. Kim gelirse açığız: biz yarın çiçekliköydeyiz. İnternetle uğraşan uğraşmayan herkesi tanışmak, eğlence adına bekliyoruz.

Şimdiden 10 kişi varız, dahasını bekliyoruz.
iyinet Turgay, CNT Bilişim 4 kişi...

BuRaKm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Turgay bi gün önceden konumu açılır kardeşim gelecez dedik bizde ama kendimizi ayarlamadan yola çıkamayızki .

bleem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Maksat muhabbet olsun. Gelin programlı programsız gidelim tanışalım İzmir'liler olarak.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Zaman dar. Yarın işlerim var. Hem aceleniz ne biraz tarihi esnetin bizde gelelim, gelmeyelim diye mi böyle yapıyorsunuz :)

Armandos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
İstanbul buluşması yokmu ya siz değerli büyük wm lerle tanışma fırsatı olsaydı keşke.

ugrboz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
İstanbulda olsa kesin gelirdim iyi eğlenceler.

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
yok arkadaşlar bu sürpriz olan bişeyler olmalı. yoksa böyle plansız iş mi yapılır? düzgün bişeyler yaparsanız planlı bişeyler mesela 15güm-1 ay falan sonrası ben de gelebilirim(söz vermeyim ama gelemeyecek olursam :D)

TürkALB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Yarın yani 9 Mayısta buluşma kararımız devam etmektedir. Bir önceki organizasyonu yapanlar vazgeçmiş olabilir ancak biz yarın kim gelirse gelsin toplanmak istiyoruz.

Yarın Çiçekliköy'de mangal yapalım diyoruz. Çiçekliköy'e biliyorsunuz otobüsler gidiyor.

Gelecek olan kişi sayısı önemli değil, ancak gelecekler bana PM yazabilirsiniz. Kim gelirse açığız: biz yarın çiçekliköydeyiz. İnternetle uğraşan uğraşmayan herkesi tanışmak, eğlence adına bekliyoruz.

Şimdiden 10 kişi varız, dahasını bekliyoruz.
iyinet Turgay, CNT Bilişim 4 kişi...

Bir izmirli gurbetçi olarak bu yaptığınız toplantı çok güzel ve gururlandırdı. :)

Elimde olsada ilk uçağa atlayıp gelebilseydim. :)

Bir dahakine inşallah :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5