İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Pc Anywhere

TıLSım

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaslar bır sorum olcak...Pc Anywhere dıye bır program var ya..ben de versıyon 10.0' ı var..benım sorum su..bu program ıle karsı makınaya telefon hattından baglanıyorsun..ben sunu ıstıyorum..ben REMOTE olcam...karsısı HOST...ama arayan yanı telefonuna para yazan kısı HOST olan olcak...umarım anlatabıldım...hep REMOTE olana mı para yazar....oluyorsa nasıl....tesekkur...

A

ahmetsen

Misafir
TıLSım' Alıntı:
Merhaba arkadaslar bır sorum olcak...Pc Anywhere dıye bır program var ya..ben de versıyon 10.0' ı var..benım sorum su..bu program ıle karsı makınaya telefon hattından baglanıyorsun..ben sunu ıstıyorum..ben REMOTE olcam...karsısı HOST...ama arayan yanı telefonuna para yazan kısı HOST olan olcak...umarım anlatabıldım...hep REMOTE olana mı para yazar....oluyorsa nasıl....tesekkur...

Client sen olduguna gore haliyle sana yazar, sonucta server'a sen baglaniyorsun server sana degil. Bu arada senin istedigin turden bir program varmi veya pcanyware'in bu ozelligi varmi bilmiyorum ama olabileceginide sanmiyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5