İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

pc kısıtlama olayını çözmek

e-Xtra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çalıştığım yerde bazıları gereksiz internet kullanıyor diye yasaklama getirdiler. modemden ve bigisayardan erişimi kısıtladılar. şöyle. aynı ofiste bir pc her işlemi yapıyor ama diğeri içinde oyun yazan domainlere girmiyor mesela. ayrıca dosya silip değiştiremiyorum. pmtr fmtr gibi bir ismi vardı. şimdi ofiste değilim de ordan iyinete de giremiyoz :) komik oldu gerçekten. nasıl halledicez bunu çözemedim ben. bunun şifreleri illa algoritma ile vs bir yerdedir ama onları da bulamadım :) programın logosu dört yapraklı yonca gibi bişi. yardım edebilecek var mı?

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
benzer bir sorunda benim başımda var

ben r10, rapidshare, hekhell, imageshack gibi sitelere giremiyorum hatta ntvmsnbc ye bile... hatta msn bile kullanamaıyorum işyerinde (bknz:imzam)

bizim bilgi işlemciler herşeyi rahatça kullnaıyolar ama bize yasak getiriyorlar

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
IPSEC PSK , bu olmasın,

Sizin soylediginiz vpn ile alakali. e-Xtra icin is yerinde icerik filtreleme kullanirken phrase ozelligi acik olan bir filtrelemeyi aktif etmis olmali. Kelime bazinda yasaklardan etkileniyor olabilir.

e-Xtra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bizde kurulu olan programın adı "MYTR Filter Pro" imiş. ana server var ve her ofiste birkaç pc bulunuyor. her pc de kurulu bu program. ayrıca bir ofis var orda kurulu değil. yani server kaynaklı bir kısıtlama yok. sadece her pc için ayrı ayar yapılmış. zor durumda kalıyoruz walla. müdür den kaçak iş yapamıcaz mı :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5