İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PC kurun lütfen:)

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Ofise yeni pc alacağızda. donanım dan hiç anlamam.
yardımcı olurmusunuz. şöyle güzel bir sistem kuralım beraber. ben de not alayım..

ben istediklerimi yazayım yüzeysel olarak, siz detaylı olarak bana listeyi yapın lütfen..çünkü anakart nasıl olmalı vs..vs..türü ince detayları bilmiyorum.

2 GB Ram istiyorum
160 GB Hard disk istiyorum
512 MB Ekran Kartı istiyorum
19 inç LCD ekran istiyorum
DVD writer istiyorum
mouse klavye vs..gibi eklentiler..klaisk yani..
Modem var..modem yazmayın listeye
------------------------------

başka da birşey bilmiyorum zaten:) marka vs..tavsiyesi de olabilir..hangisi iyi ise artık..

AMD tavsiye eder misiniz?kimi çok sesli çalıştığından şikayetçi, kimi çok memnun..siz ne dersiniz?

bu PC için ayrılan bütçe : 1.000 dolar civarı olabilir.. 1.100 filan da olabilir duruma göre yani.

http://www.gold.com.tr/pckur.asp

burdan Notebook almıştım 3-4 ay önce. Yine Gold'tan alırım sanırım

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Elimizde AMD mevcut, çok ses çıkarttığı doğrudur. Bu yüzden şikayetciyiz. Kullandığımız AMD CPU'nun özellikleri aşağıdadır ;

CPU Teknolojisi : AMD Sempron 64 BIT
CPU Hızı (GHz) : 3.0
CPU Ön Bellek : 384
CPU Bus Hızı : 1800 Mhz

redbaron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
intelden şaşma ----------------- P D 3.0 dual core ( 3.4 de var 50$ oynuyo sanırım )
asus anakart ------------------ asus p5ld2
asus ekrankartı (ati chip setli)---- asus ati chipsetli modellerinden pcı olanlardan al yanınada takarsın ilerde

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5