İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PCNet Dergisinin düzenlediği kampanya (60 TL Adwords bedava)

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Merhaba arkadaşlar

PCNet dergisi 60 TL değerinde Google adwords vermektedir. Dergi fiyat 6.25 TL-dir.

kapak.jpg

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
aldım ben. içerikte pek yararlı birşey göremedim. sırf adwords için aldım chip te ps cs 4 full cd si var bu ay ondanda alıcam ama adamlar poşeti yırtıp cdleri çalmışlar bi türlü bulamadım düzgün :D

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Ben ilk gün almıştım. Dergide ve dvdde hiçbişey yok.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Ücret yatırırarak aktif edilmesi gereken kuponlardan mı ?

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
millet gene 0 a tıklatcak desene :D

Boşu boşuna 4000 tık alcaz her aktif edenden 1000 kişi aktif etse 4 milyon tık haybeye gidicek gene.

calisko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Dergideki kodu aktif etmek istedim süresi dolmuştur diye hata veriyor. Napcaz şimdik

ibrahimkoknar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Dergideki kodu aktif etmek istedim süresi dolmuştur diye hata veriyor. Napcaz şimdik

PCnet’in Şubat sayısıyla birlikte dağıtılan 60 YTL’lik Google AdWords kuponlarının ticari amaçla yoğun biçimde kullanılmaya çalışılması sebebiyle, Google bazı tedbirler almak durumunda kaldı.

Bu sebeple, bazı PCnet okuyucularının kuponlarında aktivasyon sorunu yaşayabildiğini gözlemledik. Bu sorunun aşılması için Google Türkiye ile birlikte bir sistem oluşturduk.

PCnet Şubat sayısından aldığınız Google AdWords aktivasyon koduyla ilgili sorununuzun çözülmesi için, [email protected] Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir e-posta adresine; Ad-Soyad, dergiden aldığınız aktivasyon kodu, AdWords hesap adı ile e-posta adresinizi yazmanızı rica ediyoruz. Aynı gün içinde aktivasyonun gerçekleştiğine dair bilgiyi Google size gönderecektir.
Anlayışınız için teşekkür ederiz…

http://www.pcnet.com.tr/nternet-dunyasi/724-adwords-kuponu-sorunu-yasayanlara-duyuru

Unyesil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu kuponları yeni hesap sahipleri kullanabilir diyor sanırsam. Ondan da sorun yaşanabilir mi?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5