İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PCnet temmuz sayısı

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar, elinde PCnet temmuz sayısı olan var mı ? Piri Reis kısmında tanıtılan sitelerin listesi lazım bana. Acaba sitem tanıtıldı mı diye merak ediyorum da. :)

TheFF

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ağustos sayısında senin site çıkmış :D
istersen tarayıp yollayabilirm

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
siten çıktıysa tebrik ederim dostum darısı bizlere

TheFF

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gamend' Alıntı:

kusura bakma tarayıcı biraz dandik yazılar okunmuyo

http://img513.imageshack.us/img513/8291/gamendid1.jpg

ama şunlar yazıyo:

Gamend.net bir oyun portalı. Sitede PC, Playstation gibi birçok platformun oyuna yer veriliyor. Oyunsever okurlarımızın çok hoşuna gideceğini düşündüğümüz sitede oyunla ilgili aradığınızı bulamamanız hemen hemen imkansız. Site birçok oyunun tam çözümü başta olmak üzere hilelerini, ipuçlarını ve yamalarını ücretsiz olarak
oyuncuların beğenisine sunuyor. Ziyaretçiler RPG, FRP, aksiyon,spor gibi çeşitli türden oyunlarla ilgili bilgilere ve haberlere de siteden erişebiliyorlar. Yeni çıkan oyunların incelemeleri de sitenin dikkat çeken bir diğer özelliği. Sitede donanımlarla ilgili bilgi almak isteyen oyuncular da düşünülmüş ve bir donanım bölümü eklenmiş. Bilgisayar için gerekli bir çok yazılımı da sitede bulmak mümkün..

bunu yazana kadar baya yoruldum ya kısa gözüküyo ama ööle diilmiş :D

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Gamend bizi hit artışı konusunda bilgilendirimisin :D

troy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence az dönüş olur yani beklenen kadar değil. milliyete reklam verdik 1 günde tıklama 26 :)

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Teşekkürler merty_fb, bir ricam daha olacak, acaba gtamods diye bir site varmı piri reis'de ? duble yapabildik mi bakalım :D

Bu arada, hit önemli değil, sayfada yerimiz olsun yeterli. Hit zaten zamanla olacak şey :)

THR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
dreamz' Alıntı:
Gamend bizi hit artışı konusunda bilgilendirimisin :D

dönüşü neredeyse yok benim 3-4 sitem çıktı (editörlerle irtibat sağolsun) ama hit konusunda pek bi değişiklik olmadı

TheFF

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gamend' Alıntı:
Teşekkürler merty_fb, bir ricam daha olacak, acaba gtamods diye bir site varmı piri reis'de ? duble yapabildik mi bakalım

Bu arada, hit önemli değil, sayfada yerimiz olsun yeterli. Hit zaten zamanla olacak şey

şu an evde diilim akşam eve gittiğimde bakarım :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5