İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Pcqopat gozun aydın :)

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
arkadaşımız sevgili pcqopat ın sitesi 4 ay olmasına rağmen hala indexlenmemişti ve bu gun sonunda site indexlendi kendisine hayırlı olmasını diliyorum sonunda istedii oldu darisi indexlenmeyen diğer sitelerin başına

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Valla 4 aydır yapmadığım kalmamışdı.Sonunda indexlendim ve ziyaretçiler bile gelmeye başladı.
Yardımcı olan tüm arkadaşlara teşekkürler.

Şimdi nasıl indexlettiğime geleyim.
Tam 4 ay bekledim ve sürekli güncelledim sitemi.Fakat değişen olmamışdı.
Dün gece son kez sitemap yaptım ve ekledim.Az önce hitlerime bakarken çok sayıda google gördüm ve incelediğimde yehhuu dedim :D
Sitemap'ımı forumda resimli anlatılan bir konudakinden yaptım organik arkadaşımızın yaptığıydı herhalde.

Sandbox düşen arkadaşlar sitemap yapmaktan vazgeçmeyin ve sitenizi sürekli güncelleyin.
İnşallah en kısa sürede çıkarsınız.
Trdownload sana da teşekkürler :)

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"theersin" sen bizi pikniğe götür mangal+et sana ait içecekler bana ist böylece ıslatırız :D

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Olmaz öyle lolipopla çocuk mu kandırıyorsun :D Ben piknik dedim mangal+et sana ait içeceklerde su bana ait.Senin 20.000 üye olacak seninkini ıslatmak biraz pahalıya patlıycak :p

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
LuGeLaS' Alıntı:
yaw biz bi indexletemedik gitt. napcaz yaw
İndexletemediğin site ne tür?Forum mu?
Sende benim sandboxa mı düşdün?Yoksa çok az mı indexliyor.Ayrıntılı yazarsan daha çok yararımız olur :)

LuGeLaS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla benim indexletmeye çalıştığım bi şarkı sözü sitesi var bide yabancı otel sitesi. ikisinide naptıysam indexletemedim

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
LuGeLaS' Alıntı:
valla benim indexletmeye çalıştığım bi şarkı sözü sitesi var bide yabancı otel sitesi. ikisinide naptıysam indexletemedim
Şarkı sözü mü.Her yer şarkı sözü oldu.Fakat sürekli güncelle en son çıkanları önce eklemeye çalış elbet indexlenirsin.
Yabancı otel siteleride bildiğim kadarıyla çok var.
Arkadaşım aynı sitelerden açılınca google amca kızıyor ve indexlemiyor.
Fakat artık açmışsın yapacakların basit sürekli güncelle sitemap koy ve sabret :)

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
LuGeLaS' Alıntı:
pr 4 siteden tex reklam 10 ytl site başı kolayca indexlenir siten yinede sen bilirsin

StryKer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gözün aydın pcqopat walla sen gene iyimişsin ben 6 ay indexletemedim :D Ama en sonunda indexlendi . Yani sinirimden ağlayacak durumlara bile gelmiştim siteyi bile kapatmayı düşündüm ama şunu anladım eninde sonunda google siteni indexliyor ama geç ama erken bunu unutmayın :)

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
StryKer' Alıntı:
gözün aydın pcqopat walla sen gene iyimişsin ben 6 ay indexletemedim :D Ama en sonunda indexlendi . Yani sinirimden ağlayacak durumlara bile gelmiştim siteyi bile kapatmayı düşündüm ama şunu anladım eninde sonunda google siteni indexliyor ama geç ama erken bunu unutmayın :)
Teşekkürler.
4 ay hergün google baktım bir umutla ama indexlenmemişdi.Çok canım sıkılıyordu ama pes etmedim sürekli güncelledim.Sitemap yaptım koydum.Sildim başka sitemap koydum derken 4 ay geçti ve sonunda indexlendim.
Sonuçda indexliyor ama bazı siteleri açılır açılmaz bazılarını da bizim gibileri de bekletiyor bekletiyor sonra indexliyor.Neyse sağlık olsun.Geç olsunda güç olmasın.
Darısı indexlenmeye arkadaşlara :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5