İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Peep adlı adminden şikayetciyim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Kendisi 1 hafta önce ona verdiğim - repi silmiş.Ayrıca onunda bana artı rep verdiği vardı onuda silmiş.Farkedince tekrar - rep verdim şimdi oda vermiş.

Bu - rep konusu değildir.Modmu adminmi ondan şikayetciyimGörevi kötüye kullanmaya girmektedir resmen.Ölee kafasına göre profillerle oynıyacaksa biz bırakak o oynasın kumda oynarmış gibi.:sinir:

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
provakasyonun kralını yapmışsın barış :)
17085120.png

http://img52.imageshack.us/img52/131/17085120.png
adam seriye bağlamış -repe tutuyor ben -rep atınca konu açıyor olmazki böyle

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
- rep veririm veririm kimi ilgilendirir.Forum kurallarında da vardır bu.Ama bir adminin nerde görülmüş üye profiliyle oynadığı.Konum üstede dediğim gibi - rep konusu değildir , burda görevi kötüye kullanan bir admin ve madur bir üye vardır.Nerden bilicem ben yarın farklı şekilde madur edilmiyeceğimi.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
rep sistemini kötüye kullanmaktan uzaklaştırmadık suçlu olduk iyimi :) başkada birşey demiyorum resme bakan anlar zaten

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
İtiraf ediyon yani repleri sildiğini kendi verdiğini ve benimkini .Ben inkar edersin demiştimde bukadarda açık açık yapılmazki.Okadar modluk yapmıştım , üye yazılarını bile silmeye çekinirdik acaba doğrumu ypaıyoz diye.

Kınıyorum:eek:lmadı:

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
kavga etçek başkasınımı bulamadın arkadaşın canı sıkılmış belli onuda böyle kabul ediyoruz :ıslık: nereden anlıyorsa artıkın :D

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Modluğunun alınmasını tavsiye ediyorum.Beceremiyorsa ayrılsın arkadaş.Bide dalga geçiyor forumla.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Huuu mahalle ayaklanın mathiaxbars VE peep kavga ediyorlar, çekirdeklerinizi de almayı unutmayın. Bu akşam bize gene eğlence çıktı.
Bilgi gelirken bana da çekirdek getirmeyi unutma.

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Hangisini alıim?
2637531896_c8f157eac6_o.jpg

Peep, ayıp etmişsin
Üyenin profiliyle oynanır mı?

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
peep bence de -rep silmen uygun olmaz.
Mathi haklı.
Doğruya doğru. :kızdım:

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Özür dilemeli bence.Gelsin özür dilesin - repide + rep yapıp herşeyi eski haline getirsin.

Yanlışmıym:sinir:

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Değil tabi sayın peep.Üyeler verdikleri - repleri silebiliyormu veya konu açabiliyormu.Ayrıca benim - repimden önce verilmiş bir artı rep.Bende tüm artı replerimi sinirlenince - ye ceviriyim olurmu öle.Ayrıca hadi onu yaptın benim - repimi nasıl siliyorsun ?

Bu resmen güç kullanımı , haksızlık ...

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
elimde olan birşeyi kullandım ne var bunda allah allah - vercektim + verdim sonradan düzelttim hak yerini buldu ama anlamıyorsun ki :hihi:

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Elimde olan birşeyi kullandım nedemek.Bu böyle başlar mesajları silmeye kadar gider.

Ayrıca benim verdiğim - repi niye sildin ? Odamı elinde olan birşeydide yaptın.

Durum ortada daha fazla söz söylemiyorum.Adminler tarafsız olmalıki çarklar dönsün.Kötü anılmasın forum.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
hırsız ev sahibini sustururmuş doğruymuş;
adam takmış bana eksi rep atıp duruyor ben 1 tane - vereceğime + veriyorum onu düzeltiyorum suç ben oluyorum normal gerçi burası türkiye...

NOKTA

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
msnde yazışsanız sonra buraya yapıştırsanız okuması daha kolay olur.

Bencede bu işte bir şey var :D daha 1-2 aya kadar en iyi repler bizdeydi şimdi xman in rep çubuğuna bak ne hala gelmiş :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5