İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Peep adlı adminden şikayetciyim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ottoman Empire

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hala özür bekliyorum.

Artık forum peep in nasıl adminlik yaptığını öğrendi.O aldığı yeşillerinde haksızlıkla hileyle çoğaltıldığını öğrendi forum.

Kınıyor ve burda sadece benden değil forumdan özür dilemesini bekliyoruz.Okuyomm ben yaaa gibi cevaplar vermesin artık lütfen.

Pek öyle bir yakınlık göremedim ama bekleyelim zaman ne gösterecek :hihi:

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
eğer rep konularında şikayet gerekiyorsa bende bu ekibe dahilim . ! geçenlerde birisine - rep vermiştim. - 1 ken adamın repi 120 oldu 1o dk içinde ama rep konuları açmanın yasak olduğu söylendi bende kimseye bildirmedim lütfen böyle şeyler olmasın iyinette :(

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
yahu yanlışığı düzelttik doğruyu yaptık diye görevi kötüye kullanmamı oluyor
söyleyin a dostlar haksızmıyım?
mathiaxbars darbe düşünüyor iyineti yıkma rejimi uyanın a dostlar

mathiaxbarstan özür bekliyorum beni karalama ve kirletme çalışması içinde olduğu için !

benimki suçsa xman'inkide suç repine bakın adamın ! şikayetçiyim !
Artık forum peep in nasıl adminlik yaptığını öğrendi.O aldığı yeşillerinde haksızlıkla hileyle çoğaltıldığını öğrendi forum.
aldığım replerin ispatını tek tek koyarım özür dilemek zorunda kalırsın iftira resmen bunun adı

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
eğer rep konularında şikayet gerekiyorsa bende bu ekibe dahilim . ! geçenlerde birisine - rep vermiştim. - 1 ken adamın repi 120 oldu 1o dk içinde ama rep konuları açmanın yasak olduğu söylendi bende kimseye bildirmedim lütfen böyle şeyler olmasın iyinette :(

Bu rep konusu değildir.Bu modun kafasına göre hareket etmesinden ötürü açılmış bir konudur.Hala diyorki repi düzelttim.Benim verdiğim repi silmiş hala çıkıp nediyor.3 mü 4 mü ne o maymunu oynuyor.

3 gün banlansın bence.Aklı başına gelir.

Adminlik bazı yetenekler ister.Anlaşılan güç varlığı başını döndürmüş arkadaşın her isteidğini yapabilirim sanıyor.

Özürü hala bekliyoruz.Temize çıkmak istiyorsa gelsin özür dilesin.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
Bu rep konusu değildir.Bu modun kafasına göre hareket etmesinden ötürü açılmış bir konudur.Hala diyorki repi düzelttim.Benim verdiğim repi silmiş hala çıkıp nediyor.3 mü 4 mü ne o maymunu oynuyor.

3 gün banlansın bence.Aklı başına gelir.

Adminlik bazı yetenekler ister.Anlaşılan güç varlığı başını döndürmüş arkadaşın her isteidğini yapabilirim sanıyor.

Özürü hala bekliyoruz.Temize çıkmak istiyorsa gelsin özür dilesin.

olm nerde sildim seni repi iftira atma lan vururum bak agzına ha :D
özür dile benden barışalım yoksa iftiradan 98741 gün banlanmanı talep edior ben calvin duyyy

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Utanmadan bile yalan atıyorsun.Labali olma lütfen.

Bakılabiliyorsa lütfen bakılsın silinen replere.Daha falzada uzatmak istemiyorum.Gören görsün, peep adlı üyeye bakınca şişirilmiş itraderlar şişirilmiş repler görüceksiniz artık.Kendi bilir.:eek:lmadı:

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
çözümü buldum, mathiaxbars sen peep'e bir kaç defa - rep ver. Üst üste veremeyeceğin içinde bana, bilgi'ye, özcana da arada +rep ver ki ona - rep'i verebilesin.

Ayrıca özcan'ın dediği gibi ben kendimi bildim bileli o rep sırasında çıkan karakter sorunu hep var.

Bu arada belki yazdığım mesajlar geyik gibi görünebilir, bunun sebebi konu içinde o arkadaşlar olan samimiyetimden gelmektedir tabi birde kızgın kızgın, sinirli sinirli eleştirmek, fikrimi söylemek yerine bu şekilde ifade etmeyi forumda daha mantıklı görüyorum. Bu da benim tercihim.

Tabi net olarak görüşümü de bir mesaja iliştirdim.

Açıklama yaptım çünkü çok geyik yaptım, yanlış anlaşılmasın diye.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
Utanmadan bile yalan atıyorsun.Labali olma lütfen.

Bakılabiliyorsa lütfen bakılsın silinen replere.Daha falzada uzatmak istemiyorum.Gören görsün, peep adlı üyeye bakınca şişirilmiş itraderlar şişirilmiş repler görüceksiniz artık.Kendi bilir.:eek:lmadı:

iftira işte başka bişe değil repimi 0larım sorun değil ama senin gibi olmam asla :=) özür dile affedeyim

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
OOooo şenlik var, daha yeni gördüm yahu heheh :)

Peep, istifa, peep, istifaaa!

T

trgy

Misafir
Konuyu olması gereken yere taşıdım.

Şaka bir yana eğer ki böyle birşey yapılırsa ve şikayetinizde ciddiyseniz, üzerinde durur tartışır bir karara varırız.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
Süt Kardeşler filmindeki Şaban, Bayram, Ramazan olayına dönmüş senin mesaj :D
halka hesap vereceksin !
söyle nerden geliyor bu repler !
kaynağını göster !!!
siyasette zenginleşmek olurmu hiç ?
söz sende ...

X

Xman

Misafir
Hedef saptırmayalım lütfen :kızdım: Benim olayım farklı alan memnun veren memnun ama senin hakkında kamu davası var........

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
xman banlanmalı bu kadarınada yok artık :peh:

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Konuyu olması gereken yere taşıdım.

Şaka bir yana eğer ki böyle birşey yapılırsa ve şikayetinizde ciddiyseniz, üzerinde durur tartışır bir karara varırız.

Konu gerçektir , niye taşıdınız anlamadım.Geyik olsa geyiğe konu açardım.

Gerçek adminler silinen repleri inceleyebiliyorsa bakmasını talep ediyorum.Arkadaş özür diliyene kadarda burdayım.Geyiğe vurmaya çalışarak üstünü kapamaya çalışıyor sadece başka bişi yaptığı yok.

X

Xman

Misafir
Rep Şişirme Tarifi

Malzemeler:

1 adet asıl üyelik
10 adet fake üyelik
Bolca vakit

Yapılışı:

10 adet fake üyelik açılır, her gün düzenli olarak bu üyeler birbirine sırayla rep vermek suretiyle repleri şişirilir. Daha sonra bir kenarda bekleyen asıl üyeliğe repi şişirilmiş fake üyeliklerce rep verilmek suretiyle asıl üyeliğin repi tavan yaptırılır. Sıcak olarak servis yapın, afiyet olsun..

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Repde itrader'da önemli konulardır bence. Adminlerin kendi kendine replerini arttırması veyahut elindeki güçle userların repleriyle oynamaları hiç hoş değil.

@Xman abi senin içinde diyorum. Bence repleriniz eskisi neyse ona getirin. Bırakın kullanıcılar versin size repleri.

X

Xman

Misafir
Konudaki durum haricinde kimsenin repler ile oynadığı yok, esprileri gerçeklerden ayırt edecek olgunlukta olduğumuz için bu espriler yapılıyor, heleki itrader konusunda kim gerçek olmayan bir itrader kullanırsa karşısında ilk önce beni bulur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5